Koncem minulého roku vyhledávání Mark hrozilo, že bude žalovat UFC a Brock Lesnar poté, co vysoce profil bojovník testoval pozitivně na zakázané látky po UFC 200. Dokonce navrhl obvinění z vydírání. Dnes vyhledávání na jeho slibu, které žaloval Zuffa, Lesnar a Dana White, dnes bylo dobré.

Zde najdete podání úplného soudu-Mark-Hunt-VS-UFC-Doping-LawSuit (H/T na Brett Okamoto ESPN, který tento příběh přerušil a byl natolik laskavý, aby mi dal kopii podání)

Při podání 27 stránek vyhledává vyhledávání spiknutí mezi UFC, White a Lesnar, aby Lesnar umožnil soutěžit na UFC 200 při vylepšování drog, aniž by čelil důsledkům až Ghanská fotbalová reprezentace Dres po skutečnosti.

Ve zvukovémBite tvrzení naznačuje zisk z bezpečnosti.

Hunt zdůrazňuje ústřední cíl politiky proti dopingu UFC na ochranu bojovníků

Poté si poznamenává, že tím, že Lesnar udělí výjimku běžného čtyřměsíčního testovacího období USADA pro vrácení sportovců UFC, se UFC spikla, aby umožnila Lesnarovi dopisovat založení antidopingové politiky.

Možná pro UFC hodně nepříjemných, hledání dále Atletico Madrid Dres tvrdí, že se jedná o jeden výskyt v historii dopingových zakrývek, které vytvářejí vzor, který otevírá dveře do éry TRT UFC, která se týká následujícího:

Nárok se opírá o 8 spouštěčů akcí (tj. Formální právní Tigres UANL Dres důvody pro žalobu). Hunt tvrdí následující

Nezákonné vydírání v rozporu s federálním zákonem

Nezákonné vydírání v rozporu s nevadským státním právem

Podvod

Získání Huntských služeb (bojovat s Lesnarem) pod falešnými záminkami

Porušení smlouvy

Porušení smlouvy o dobré víře a spravedlivém obchodování

Nedbalost

Nespravedlivé obohacení

Huntova pravděpodobně největší bariéra tohoto tvrzení bude jeho vlastní předchozí prohlášení mimo soud, že se nestará o to, že by se nestaralo, jestli Lesnar dopingoval, bude s ním přesto bojovat s MMAJunkie

“Je mi to jedno – každý musí být na rovných podmínkách, abych byl upřímný, ale to je to, co to je … Je mi jedno, jestli podvádíte nebo ne.” Vrtávám ti tvář. To je vše, co mám. “

Zuffa určitě hodí tyto důkazy do Huntovy tváře a vyzývá jeho návrh, že je proti boji proti PED pomocí soupeřů. Také znepokojující pro vyhledávání bude skutečnost, že Zuffova výjimka pro 4měsíční testovací období Lesnaru bylo veřejně odhaleno před zápasem a vyhledáváním se stejně bojovalo. Je těžké navrhnout podvodné utajení, když byla „skrytá“ fakta výslovně známá před bojem.

Zuffa se pravděpodobně pokusí spoléhat se na vzdání se v politice antidopingu UFC/Usada, která smluvně souhlasila a čte se následujícím způsobem

Huntova obvinění však přesahují chyby dobré víry a navrhují spiknutí se špatnou vírou, takže výše uvedené vzdání se pravděpodobně nebude mít hodnotu.

UFC se také pravděpodobně spoléhá na zproštění uvedení marketingové smlouvy Hunt, která pravděpodobně zní takto:

Pokud toto tvrzení přežije předčasné pokusy o propuštění na základě výše uvedeného vzdání se jeho hry. Návrhy dlouhodobého dopingového spiknutí, které se vracejí zpět do éry TRT, otevřou dveře širokému a hroznému procesu objevování.

Mám podezření, že pokud toto tvrzení přežije návrh na propuštění Zuffa, bude inspirován k dosažení osídlení před tím, než bude sportovní dopingová osvobození a interní dopingové prominutí vystaveny pod zářivě reflektory soudnictví. Poškození, že takový proces může způsobit jejich značku, i když je nárok úspěšně poražen, může výrazně převažovat nad krátkodobým bolestí rychlého a důvěrného vypořádání.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Vyhledávání vyhledávání vyhledávání UFC dopingu se změněným stížností na 3, 2017
Court – Battle Sports Athletes Souhlas s bojem dopingových konkurentů 15. února 2019 s 1 komentářem
UFC – Vyhledávání vyhledávání tvrzení „smrtelně vadné“ 1. března 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published.