Ahoj! Měl jsem rušný den plný schůzek. Když jsem si uvědomil, že jsem neměl čas na oběd Panera, River Plate Dres plánoval jsem, že jsem popadl bar a Dr. Zevia (jako Dr.pepper, ale sladil Stevií) na silnici.

Kind Cherry Cherry Bar je Candy Bar – ale alespoň zdravý bonbón? Nenabízí mnoho bílkovin, ale chutná jako bonbón See. Tak dobře. Dostávám mnohem víc pro dobroty co nejdříve.
Moje nejnovější videa

Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
Nápady na obličej masky pro běh nebo chůzi venku během ohniska koronaviru. Musíte nosit masku obličeje a nejlepší možnosti pro běžce.

Více videí

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Další
4 minutové trénink dolního těla pro běžce
04:49

Žít
00:00
08:21
07:15

Četl jsem fit těhotenství při čekání v ordinaci lékaře. Ne nejsem. Pravda je, že moje hodiny ani nekřídí. Ale Ben je, takže se snažím koaxiální důl podél tohoto časopisu, mě to ve skutečnosti trochu potěšilo. Nechápu, proč si však každý chce, abychom měli dítě, nemáte jednu ze mě Eintracht Frankfurt Dres dost nepříjemného?

Po mém špatném běhu s měřítkem dnes ráno jsem odmítl být zvážen v ordinaci lékaře. Věděli jste, že to dokážete? ‘Protože to absolutně můžete.

Když mě sestra vzala do stupnice, právě jsem řekl: „Ne, promiň, ale dnes to nemůžu udělat.“ Mám zvláštní pohled, ale raději bych měl zvláštní pohled, než číslo, které mě zírá do obličeje. Hotovo a hotovo.

Pak jsem čekal, až bude prozkoumána moje feets. Vrátil jsem se k lékaři, abych se podíval na tu věc v noze. Ben se na to pokusil strčit na třísku týden před posledním, ale nic nenašel. No, stále je tu něco a není to bradavice. (Ale díky všem, kdo řekl, že mám na internetu bradavice.)

Také chci dát speciální „poděkování“ těm, kteří uvedli, že by to mohla být infekce Staph, protože jsem hypochondrik a za 9 dní jsem nespal. Fan-FcKing-Tastic.

Asistent lékaře každopádně řekl, že by to opravdu bolí, kdyby se to pokusila vykopat, takže se Kostarická fotbalová reprezentace Dres navrhla, abych se ji pokusil namočit do solí Epsom a znovu si ho vybrat. Naposledy jsme to namočili jen ve vodě, i když vy lidé navrhli Epsom, promiň.

Proč jsem řekl „feets“? Protože tento obrázek je součástí vnitřního vtipu s Benem a já…

Než jsem byl hotový, zvedl jsem svého malého brácho a dostal jsem se k mámě (poblíž dokumentu), byl jsem mimo hlad (a náhodně emotivní). Rychle jsem snědl masivní salát s tunami mexických upevnění.

Společnost Whole Foods se mě pokouší ošklivým svým spoustou fantastického prodeje – třešně v prodeji za 2,99 $ za libru. Prodáno! Vzdal jsem se to rychleji než ho ve Vegas. Oh, neobtěžujte se pokusit se získat teď – prodej byl teprve dnes ai když jsem to nebyl, nedostal jsem na místo.

A vzhledem k tomu, že jsem tam byl a všichni, jsem si myslel, že detoxikační šťáva je v pořádku. To je dobrý slib – dokonce i Matt pil!

Malý brácho a já jsme sdíleli také velmi čokoládovou čokoládovou sušenku z jejich pekárny. Nedostal, proč to bylo veganské vzhledem k tomu, že sušenky stejně nemají maso. Řekl jsem mu, že jsou Vegané komplikovaní. Vědomě přikývl.

Děti hrály venku, zatímco jsem čistil.

Dnes večer byla pizza noc, takže jsem vyrobil pizzy Pita a pizzy Socca Crust. Socca Crust něco potřebuje, takže dnes večer nebudu sdílet recept.

Moje fantastické páteční noční plány zahrnují namáčení nohy a jíst 4 libry třešně. Bůh mi pomozte.

Zítra mám dlouhodobě! Uvidíme se později

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Důvody, proč lidé provozují vs. důvody, proč provozuji

Důvody, proč lidé provozují vs. důvody, proč provozuji

Legrační běh memů, proč lidé běží. Spusťte aktualizaci tréninku Disney. Běží připomenutí komunity aDnes jsem běžel ikony, abych sdílel na sociálních médiích

Dnes jsem běžel ikony, abych sdílel na sociálních médiích

@Runeatrepeat Instagram Q&A Jak se motivovat k opětovnému běhu po roce bez závodů a nyní mimo tvar máte někdy

Co jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jím za den. Potravinový deník běží na tréninkové blog týden 4. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus poznámky

Průzkum Run Fit Challenge Part 2

Průzkum Run Fit Challenge Part 2

Průzkum pro běh. Plány školení pro závody 5K, 10K a Half Marathon v roce 2021. Online tréninková skupina

Run Eat Repeat Instagram Q&A – 21. dubna

Run Eat Repeat Instagram Q&A – 21. dubna

@Runeatrepeat Instagram Q&A Jak se motivovat k opětovnému běhu po roce bez závodů a nyní mimo tvar máte někdy

Nejlepší způsob, jak se vypořádat se špatným během

Nejlepší způsob, jak se vypořádat se špatným během

Co dělá, když máte špatný trénink na půlmaratonu nebo plný maraton. Jak se vypořádat s tvrdým během

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.