Ahoj! Jak jde váš týden? Důl je A-Okay, kromě toho, že mám odpovědnost za volání a celý týden jsem se vyhýbal kulce. Mám pocit, že budu muset zítra jít.

Dnes ráno jsem se nenechal běžet, protože si vezmu 2 dny z běhu 96% času. Místo toho jsem se vydal na procházku. Bylo to dobré
Moje nejnovější videa

Neortodoxní kniha a recenze Netflix
Recenze série knih a Netflix – UNORODOX. Dobré poslech – kniha, podcast a série Visual Home Entertainment Review.

Více videí

0 sekund 7 minut, 28 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
07:28

Jídlo bylo typickými podezřelými – vejce, tortilly, směs stezek. Začnu dělat mnohem více celých dnů jídla, protože se mě lidé ptají na mou stravu. Dobrý den, obvykle je to stejné, ale pokud to chcete vidět, jsem dost narcista, aby se to stalo.

Včera v noci jsem vytvořil jednotlivce sloužit Muddy Buddy Mix a může to být ta nejchytřejší věc, jakou jsem kdy udělal! Jedl bych celou dávku, kdybych to zvládl, takže jsem potěšen, že jsem si oprav čokoláda a nepřehnul ji.

Jo, a já jsem mohl nebo možná včera jedl 4 chobani jogurty. Společnost mi poslala nové příchutě, abych to zkusila, a já jsem musel vidět, co to je. Položili nálepky na příchutě, takže jsem nevěděl, co to je. Chcete je také vyzkoušet? Mohl bych mít dárky brzy!

Potravinový nádrž – knihy, které byste si měli přečíst

Potravinový nádrž sestavil kompletní seznam „13 knih o potravinářském systému, které by mohly zachránit životní prostředí“. <- Nepokojí se. Obvykle bych nekopíroval tolik informací z jiného webu, ale myslím, že jejich prioritou je dostat slovo o těchto zdrojích, takže tady je ... prosím zkontrolujte tyto knihy! 1. Vaření: Přirozená historie změn Michaela Pollana Michael Pollan vrátí zpět „jediné mnoho základních věcí [dělat] jako rodina, aby zlepšila naše zdraví a pohodu“: vaření. Poetický průzkum kouzla a jednoduchosti přípravy jídla, tato kniha pomůže čtenářům vystoupit z gauče a do kuchyně. 2. VB6: Jezte vegan před 6:00, abyste zhustili a obnovili vaše zdraví. . . navždy od Marka Bittmana Mark Bittman se ponoří do výhod - k životnímu prostředí, osobnímu zdraví a ekonomice - snižování spotřeby masa. Bez zakázání nebo odsouzení masa je to skvělá kniha pro všemocně uvědomělý. 3. Vsaďte farmu: Jak se jídlo zastavilo od Fredericka Kaufmana Vsaďte se, že farma začíná nervózní statistikou: V roce 2008 „zemědělci produkovali mnohem více obilí než kdy jindy, natolik, aby se živili dvakrát více lidí, jako byli na Zemi. Ve stejném roce ... miliarda lidí měla hlad. “ Kaufman se ponoří do problémů s naším potravinovým systémem a odhaluje finanční základy, které motivují tento nefunkční systém. 4. Foodpoly: Bitva o budoucnost potravin a zemědělství v Americe od Wenonah Hauter Hauter, farmář z Virginie a obhájce zdravého stravování Začlenit zdravé a vědomé stravování. 5. Za dveřmi kuchyně od Saru Jayaraman Jayaraman, který zkoumá potravinový systém z jiného úhlu, poukazuje na hluboce znepokojující pracovní praktiky, které existují v potravinářském průmyslu. S osobními příběhy a rozhovory odhaluje Jayaraman nízké mzdy a obtížné pozice, které pracovníci farmy a kuchyně vydrží. 6. Poslední sezóna hladu: Rok v africké farmářské komunitě na pokraji změny Rogerem Thurowem Thurow strávil rok se čtyřmi ženami drobných zemědělců Everton FC Dres v západní Keni, aby podal své boje v podpoře a krmení sebe a jejich rodin. Posoudí, do jaké míry se práce iniciativ, jako je One Acre Fund, může těmto zemědělcům pomoci vytáhnout se a porazit hlad a chudobu.

7. American Wasteland: Jak Amerika vyhodí téměř polovinu jídla (a co s tím můžeme udělat) od Jonathana Blooma
Tato kniha se zaměřuje na plýtvání potravinami ve Spojených státech a posouvá problém mimo velké farmy a korporace na velmi osobní úroveň. Velký úvod do způsobů, jak naše vlastní akce ovlivňují potravinový systém a co s tím můžeme udělat.

8. Urban Food Revolution: Změna způsobu, jakým krmíme města Peter Ladner
Podle Světové zdravotnické organizace nyní žije ve městech mnohem více než polovina světové populace. Urban Food Revolution se zaměřuje na způsoby, jak se městské potravinářské systémy musí změnit v nákupu, aby se staly zdravější a mnohem udržitelnější

9. Dieta pro horkou planetu: Klimatická krize na konci vidlice a co s tím můžete udělat Anna Lappe
Dieta Anna Lappe pro horkou planetu nastiňuje způsoby, jak současný potravinový systém přispívá ke Anglická fotbalová reprezentace Dres změně klimatu, překážkám skutečné reformy a co mohou spotřebitelé udělat, aby vyvolali změnu.

10. bylTE: Odhalení globálního skandálu potravin od Tristram Stuart
Stuartova kniha, která odhaluje odpad ve výrobě a zpracování, role supermarketů při předávání plýtvání poskytovatelům a spotřebitelům a zbytečné postupy spotřebitelů doma zkoumá řadu cest odpadu, které existují v našem potravinovém systému. Ještě lepší je, že jeho kniha nabízí příklady zemí, kde potravinový systém funguje, a poskytuje návrhy AZ Alkmaar Dres na snižování a opětovné použití našeho jídla.

11. Usedlost dvora: Vytvořte veškeré jídlo, které potřebujete na čtvrt akru! Editoval Carleen Madigan
Usedlost dvora řekne budoucím zemědělcům, jak hospodařit na čtvrtině akru.

12. Ideální protein: Průvodce milovníkem ryb zachránit oceány a krmení světa Andy Sharpless
Sharpless tvrdí, že mořské plody budou nejlepším zdrojem udržitelného proteinu pro rychle rostoucí globální populaci. a zdůrazňuje význam ochrany zdraví a biologické rozmanitosti populací divokých ryb.

13. Základní městský farmář od Novella Carpenter a Willow Rosenthal
Pro ty, kteří nemají dvorek, je nezbytným městským farmářem nezbytným tutoriálem pro začátek pěstování potravin ve městech.

od Tess Antrim-Cashin

Slyšel jsem hodně o několika těchto knihách, ale bohužel jsem žádnou z nich nečetl. Pokusím se je všechny přečíst do konce roku! Myslím, že je nezbytné být dobře informován, i když neplánuji být vegan až do 18:00 nebo se proměnit v městský farmář … uvidíme.

Sjeďte řekou

Během mé návštěvy s hedvábím jsem se dozvěděl, že společnost je součástí projektu „Změnit kurz“, který vzdělává veřejnost v otázkách sladké vody. Společnost vyzývá lidi, aby se zavázali snížit svou sladkovodní stopu na www.reunitetheriver.com <- Můžete se tam zavázat. Silk pověřil známého umělce 3D ulice Kurt Wenner, aby vytvořil tento kus v Chicagu a zvýšil nějaké bzučení kolem věci. velmi cool, správně! (Zdroj obrázku: Redeye) Otázka: Četli jste některou z těchto knih? Myšlenky? Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Co zruší Boston Marathon pro běh - podcast 125 Co zruší Boston Marathon pro běh - podcast 125 Jak Boston Marathon zrušil dopad na všechny běžce v roce 2020. Bude vaše rasa virtuální? CHANEM MŮJ Dlouhodobý den a BO Co jím za den - pro běžce Co jím za den - pro běžce Co jím v denním videu od běžce. Jídlo deníku všeho, co jsem jedl jednoho dne, snídaně, oběd, večeře a občerstvení. Plus nosit masku na obličej při běhu venku nosit masku na obličej při běhu venku Maska na obličej pro běh nebo chůzi ven během ohniska koronaviru. Pokyny pro nošení masky z CDC. návrhy na BE nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující oblíbené a zdravé jídlo bingo nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující oblíbené a zdravé jídlo bingo Ahoj! Přírodní produkty Expo (aka #ExPowest na sociálních médiích) byl tento víkend v Anaheimu v Kalifornii. Je to obrovská konference Měl byste cvičit, když jsou nemocní a další otázky a odpovědi z Instagramových příběhů Měl byste cvičit, když jsou nemocní a ostatníOtázky a odpovědi z příběhů Instagramu měl bys běžet, když je nemocný? Blogujete jako svou práci na plný úvazek? Spustili jste Bostonský maratón? Houston Marathon? Taperi Potřebuji váš nejlepší recept na dovolenou a dovolenou na jídlo Potřebuji váš nejlepší recept na dovolenou a dovolenou na jídlo Národní den měkkých tacos. Skořice se válí od nuly a nové návrhy na dovolenou pečené dárky. ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.