Ahoj! Jak přesně se máš? Jsem skvělý – mnohem lepší než začátkem tohoto týdne. Byl jsem velmi stresován se všemi webovými problémy přímo tady v centrále RER. To způsobilo, že můj e -mail se skládal a také jsem byl pozdě v několika termínech. Na jednom místě- poté, co to bylo na několik dní- osoba klientského servisu mě chodila s Marocká fotbalová reprezentace Dres nějakým řešením problémů po telefonu a také to fungovalo! Takže jsem poslal e -mailem jeden z mých kontaktů a řekl: „Můj web je opraven! Do konce dne budu mít fotky i práci. “

Pak to znovu šlo dolů.
Moje nejnovější videa

Pak byla pryč – recenze knih
Skvělý poslech – kniha a také série podcastů
Pak byla pryč od Lisa Jewell – nabízeno na Audible, Amazon nebo kdekoli se prodávají.

Je „Pak byla pryč“ skvělým poslechem? Tady je moje recenze!

Pro více recenzí, odkazy a doporučení zkontrolujte runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 20 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
04:20

Vážně.

Ano, extrémně velmi první světové problémy – ale vypadal jsem, jako bych upustil míč. Pak jsem si to vybral … a znovu jsem to upustil.

Mám na mysli – řekněte vám za to, že jste trpěliví, zatímco RER zmeškal tento týden publikovaný blog, stejně jako pokud jste mi poslali e Íránská fotbalová reprezentace Dres -mail. Snažím se ho dohnat.

Dobře … SSC Napoli Dres mluvíme o stresu – tento týden jsem šel na terapii. To bylo užitečné. Můj terapeut má novou kancelář … s výhledem na oceán. Nedokážu to ani zvládnout. Toto je pro mě tak oranžová oblast, stejně jako metoda. Je však neuvěřitelná a také chápe, že nejsem elegantní, takže to funguje.

V běhu zpráv … Udělal jsem malou aktualizaci svého běžeckého vybavení s těmito běžícími šortkami od Road Runner Sports. Měl jsem úvěrovou historii obchodu od návratu a rozhodl jsem se vyzkoušet jejich 7 “šortky v trochu hadího vzoru (prosím, všimněte si, že jsem jen napsal„ had “jako„ občerstvení “.

Vegas je má rád, to je jen jeho „právě probuzený“ tvář.

Post-run jídlo … ekologicky šetrné proteinové chvění. Ve směsi: led, banán, vanilkový proteinový prášek, mandlové mléko, špenát.

Směs. Top s ořechy. Užívat si!

S tímto růžovým tenisovým míčem jsem také stál vysoce kvalitní čas. Ne, nakonec jsem to nekopoval svou tenisovou lekci … využívám ji, abych zaváděl super těsné svaly v oblasti zády / zadku. Bolí to tak dobře. Je to divné?

Vegas nevěří, že je to divné. Věří, že je to naprosto přijatelné.

Ale chápete, co je typ divného?

Vaření hranolků ve vejcích.

Ale je to také úžasné. Držte se mě tady …

Ben i já jsem včera šel do pěti kluků a hranolků. Mají úžasné hamburgery i hranolky, je to však trochu drahé ve srovnání s místy „rychlého občerstvení“.

(Nákladová okolnost je něco, o čem budeme mluvit ještě jeden den, když posoudím jejich náklady se stejným množstvím jídla v n out. Zůstaňte naladěni.)

Nejprve jsme měli debatu o tom, zda byste měli hodit arašídové skořápky na zem.

Zeptal jsem se na Instagram a také nejvíce uváděných „ne“. No, nejste všichni tak fantastická.

Vlastně jsem byl také na straně „ne“, ale Ben uvedl „ano“. Takže jsem se zeptal ženy za pultem (tam pracovala, nebyla jen náhodně za pultem ztracenou nebo tak něco).

Monican: „Měl bys hodit arašídové skořápky na podlahu?“

Dívka Worker: „Ano, neexistuje náznak, že by to uvádí nebo cokoli, ale očekáváme, že lidé budou. Pokud někdo z podnikání přijde a také vidí arašídové skořápky na podlaze, nedostaneme se do potíží … “

Takže to hodte na podlahu. Jestli chceš. Můžete také využít další zásobník pro skořápky.

Dostali jsme dva řády hranolků a také jsme měli nějaké zbytky, takže jsem je uvařil ve vajíčkovém tahu. Udělej to.

Únorové cíle: Mým primárním cílem, který neběží / stravování v únoru, je organizovat se. Být neorganizovaný skutečně přispívá k mému stresu i úzkosti. Tento měsíc tedy organizuji: můj skříň, make-up, e-mail, finance i kuchyň.

Začal jsem svou kosmetikou, protože jsem pochopil, že tento nástroj LIL by pomohl. Několik z nich jsem si koupil, takže moje řasenka, tyčinky na rty a další kartáče / tužky / vložky by se postavily a byly viditelné a také jednoduché. Výložník.

SOUVISEJÍCÍ … Získal jsem velké obavy ohledně toho, co se týká kosmetiky, kterou používám … je to jen zvlhčovače z kosmetiky z kosmetického pultu, stejně jako SPF, stejně jako lehké a necítí. Výložník. Kopat to.

Otázka: Máte cíl na únor? Co je to?

Jste organizováni? Můžete mi přijít a také mi pomoci ??

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíltweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.