Hola! Jak to jde?

Včera v noci jsem si náhodně užil nějaký přístav jako dezert. To je od TJ a také úžasné s kouskem UNAM Pumas Dres tmavé čokolády. Pro některé peeps to může být úžasné, ale toto přímo v mé uličce a také mi připomíná můj oblíbený přístav z Paso Robles. Milovat.
Moje nejnovější videa

Recenze americké knihy
Recenze americké knihy

Více videí

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
12:07

Dnes ráno jsem běžel 10 mil. Od deseti míle úterý se zdá být zábavné. Mohu z VfL Wolfsburg Dres toho udělat věc ve svém světě.

Rychlý tip v úterý

Jak zachránit svá sedadla před zpocením po běhu

Jsem extrémně zpocený medvěd. Jako bych potil hodně lalala. To není problém, protože mě nyní může soudit jen Bůh, protože nevěřím, že hraje roli při vstupu do nebe.

Ale když jedu na místo běhu, nechci se dostat zpět do svého vozidla a namočit se sedadla potem. Hrubý.

Obvykle mám ve svém vozidle ručník. (Život 10 kilometrů od oceánu, kterému nikdy nepochopíte, když se chcete ponořit!) Avšak jsem vzal cokoli z mého vozidla před výletem z Číny a nepamatoval jsem Cruz Azul Dres si, dokud jsem se po 16 milerech nevrátil po 16 milerech Víkend (za 72 stupňů počasí jsem byl promočen).

Naštěstí jsem měl přikrývku z předchozího závodu zastrčeného v zadní části mého sedadla! Tyto sklopné super ploché, takže si neberou velké místo a mohou vám pomoci z džemu. Bonus: Lidé v oblasti zemětřesení – nedostáváte varování před „velkým“, stejně jako to může být k dispozici jednoho dne.

Rychlý tip: Po závodě ponechejte kovovou přikrývku. Otřete jej, pokud je zpocený a složte jej plochý. Pak ho nalepte pod sedadlo vozidla nebo někde, které je mimo cestu, i když užitečné.

Otázka: Jak přesně zabráníte zpoceným sedadům po tréninku?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.