Ahoj! Mám trochu nešťastného západu slunce, abych se mohl podělit … včera Ben, stejně jako jsem se vydal na večerní procházku po pláži. Bylo to opravdu skvělé, protože se trochu ochladilo (relativně).

Když jsme chodili, identifikoval jsem delfína. Ostatní lidé to viděli stejně dobře, jak jsme se shromáždili, abychom si to užili. Stále se však přicházelo lépe a lépe se ukázat, jako by bylo právě tlačeno do proudu. Lidé zkontrolovali, zda bychom mohli něco Sevilla FC Dres udělat, ale už byl v nebeském oceánu.
Moje nejnovější videa

Covid 19 test protilátek
Vzal jsem test protilátky CoVID19. Zde je přesně to, jak to šlo stejně dobře jako výsledky!

Více videí

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Další
High Achiever – Great Flamengo Dres Listes Book Review
06:12

Žít
00:00
08:21
05:19

Velmi smutné.

Dnes ráno jsem vstal a také jsem si uvědomil, že to bylo téměř 7:00. BUSTED! Požaduji, abych vstal a také venku běžel do 6 hodin ráno, pokud se nechci utopit ve svém vlastním potu. Jsem však v Kalifornii (ne jako v módní pozdě, ale jako v tichomořském standardu). Aby se zajistilo, že se ukazuje, že 6:00 se cítí jako 3:00, což není snadné. Poskytuji si kreditní skóre za běh v 7 hodin ráno!

Tak jako tak. Viděl jsem dnes ráno extrémně plavat delfín, který se mi podařilo, aby se mé srdce cítilo lépe.

Ale bylo to směšně horké, stejně jako po 10 mil v této teplé a vlhkosti, moje boty plné potu. Zkontrolovali to a věřili o to. Moje tělo kapalo tolik potu, že narazilo do mých (úžasných) hokasů a také je promočilo.

Pak jsem snědl tuny melounu.

A ve zprávách „Moje švagrové mě Bologna FC 1909 Dres opravdu testují“ …

Po pravdě řečeno, moji zeť jsou pro mě neuvěřitelní, milující, stejně jako neuvěřitelní a také nesmírně velké, navzdory pravdě, že jsem s největší pravděpodobností nejhorší.

Ale moje MIL udělala včera želvy brownies a také vytvořila celý domácí zápach jako štěstí. Stejně jako tehdy, když je všichni jedli, běhali: „Ach můj bože !!! To jsou úžasné! “ , „To jsou chutné !! Měl jsi jeden?! “ a „Sooooo dobře!“

Samozřejmě.

Měl jsem nejmenší bitovou chuť, abych se později zastavil a pak jsem popíjel stimulací u bazénu.

Opravdu se mi líbí příchuť ovoce Punch hodně ideálního. Snažím se těžko zůstat v programu s 24denními obtížemi, i když cestuji a vystavuji hlavním pokušení .

Otázka: Kdy jste si naposledy užili západ slunce? Jedl sušenku?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.