Dnes ráno jsem se šílil, když jsem si myslel, že se chystám pobíhat, protože jsme v domě neměli žádné ovoce. Jak Ben přežil?!

Pak jsem našel tyto grapefruitové poháry, které jsme si koupili od Costco druhý den, a krize byla zpožděna (ne odvrácená, protože jsem ještě potřeboval víc).
Moje nejnovější videa

Dostal jsem test Covid-19
Získání testu koronaviru – jak to funguje, jaké to je, moje zkušenost a další. Dostal jsem tradiční test a Ben dostal rychlý test Covid-19.

Více videí

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
05:16

Vzhledem k tomu, že jsme na toto téma, pojďme z cesty další jíst. Udělal jsem super rychlý výlet do TJ pro další ovoce, protože se po poledne vrací kurva. Takže dva švestky a jeden masivní salát tvořil oběd.

Proteinový koktejl, protože jsem o hodinu ponořil. Měl jsem do jídla přidat celozrnnou carb pro lepší setrvačnou sílu. A právě jsem měl jablko. Hm, hodně jíst ovoce?

Nedávno jsem byl Borussia Monchengladbach Dres požádán, abych byl velvyslancem blogů Brooks. Vzhledem k tomu, že Brooks Ghost jsou moje „základní bota“, skočil jsem na šanci!

Před dvěma týdny měli v New Yorku super úžasnou událost, aby naučili velvyslance o své nové řadě bot. Bohužel jsem už věděl, že jdu do NY na střílení, takže jsem musel projít.

Ale protože jsem stále potřeboval informace, které jsem měl videochat s Kirou, manažerem produktu Footwear od Brookse. Kouzlo technologie je tak cool. (Ha, podívej se, jak slintám nad botami. Runnerd.)

Provedla mě přes nové aspekty nejnovějšího glycerinu a Ghost 5 – jejich neutrální boty. Bylo to velmi zajímavé, protože nosím neutrální botu a doslova cítím a vidím změny mezi duchem 4 a 5.

Po pravdě řečeno, nebyl jsem fanouškem změn v mém prvním běhu s Ghost 5, ale teď to kopám! Změna je těžká a běžci jsou loajální ke svým oblíbeným, mám pravdu?

Každopádně mi také řekla vše o jejich nové linii čistého projektu. To je Barcelona Dres super vzrušující! Budu o tom mluvit více za pár týdnů poté, co jsem trochu běžel v botách, ale jsem o tom super jazzovaný.

Glycerin a duch jsou neutrální boty, ale mají určité specifické rozdíly. Glycerin má více polštáře a já bych to považoval za trochu srdečnější. Takže pokud přicházíte z boty s stabilitou nebo stejně jako více polštáře / jsou na vašich botách těžší, což je pro vás.

Máte v jaké kategorii boty běžíte?

Můžete zjistit, jakou botu / typ boty je pro vás nejlepší poté, co zodpovíte několik otázek na Brooks, najděte stránku duše Mate Mate (miluji, že se tomu říká).

Osobně si myslím, že boty jsou nejdůležitějším kusem vybavení, které nosíte – takže se ujistěte, že víte, proč je pro vás typ boty pravý, a před spácháním je vyzkoušejte.

Přejděte do běžeckého obchodu a při prvním nákupu běžecké boty se správně namontujte. Jakmile najdete správnou botu pro váš režim těla/nohy/tréninkové režimy, můžete si je objednat online do budoucna.

Právě jsem si uvědomil, že dnes je poslední den, kdy naše Disneylandské průkazy jsou platné až do září, takže se pokusím přimět Ben, aby šel po práci! Uvidíme se zítra.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Zappos pro běžecké boty

Zappos pro běžecké boty

Tento příspěvek sponzoruje Zappos. Kde máte běžecké boty? No, mám své zdroje, ale právě jsem to zkusil

Letní běh musí mít nejlepší výstroj od hlavy k prstům!

Letní běh musí mít nejlepší výstroj od hlavy k prstům!

Letní běh musí have – tady je můj seznam nejlepších běžeckých zařízení, oblečení, shoes, palivové pásy, opalovací krém a další pro r

Moje oblíbené běžecké boty a já bych znovu udělal Dopey Challenge

Moje oblíbené běžecké boty a já bych znovu udělal Dopey Challenge

Moje oblíbené běžecké boty právě teď. Udělal bych znovu Dopey Challenge? Jak pomohla certifikace Coach Certification RRCA

Různé běžecké boty pro různé běhy?

Různé běžecké boty pro různé běhy?

Moje oblíbená běžecká bota pro snadné běhy, dlouhé běhy, rychlostní práce a dny odpočinku. nejlepší běžecké boty, které můžete nosit, když

Fun Run Challenge Day 2 – běžecké boty

Fun Run Challenge Day 2 – běžecké boty

Moje aktuální běžecká bota a tipy pro vaše běžecké boty. Když potřebujete nové běžecké boty, tipy na nohou a kolik kilometrů y

Potřebujete nové běžecké boty? Takto to můžete říct …

Potřebujete nové běžecké boty? Takto to můžete říct …

Jak zjistíte, zda je čas získat nové běžecké boty? Tipy, co hledat, rozhodnout, zda Kamerunská fotbalová reprezentace Dres potřebujete nový pár runn

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.