. I když moje první přiznání by mělo být, že včera v noci jsem doufal, že dnes byl pátek tak obtížný, že jsem tomu téměř uvěřil. Sny mohou přijít zkusit, pokud věříte dostatečně obtížné, že?

Zpověď…
Moje nejnovější videa

Můj krásný manžel na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih
Můj krásný manžel na Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Hodnocení zvukové knihy nejprodávanějšího paměti vydané 2017.

Je to skvělý poslech?
Sdílím rychlé vyhodnocení knihy nabízené na Audible.

Z Amazonu:

Srdcerpová, ale nadějná vzpomínka na Katarská fotbalová reprezentace Dres mladé manželství, které je předefinováno duševními chorobami a potvrzuje sílu lásky.

Mark i život Giulia společně začali jako pohádková romantika. Padli jako osmnáct, oženili se ve dvaceti čtyřech a brzy začali svůj vysněný život v San Franciscu. Když však byla Giulia dvacet sedm, zažila děsivou a nepředvídanou psychotickou přestávku, která ji téměř měsíc přistála na psychickém oddělení. Jednoho dne byla živá a dobře upravená; Další byla klamná i sebevražedná a přesvědčila, že její rádi nebyly v bezpečí.

Otázka:
Jakou knihu nebo podcast teď posloucháte ??

Co bych měl poslouchat dál?!

Odkazy na knihu a další hodnocení jsou na runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Další
Recenze americké knihy
12:07

Žít
00:00
08:21
05:31

Jedl jsem 8 liber hroznů asi za 24 hodin. Jsem stroj na stravování hroznů. Pokud v mém domě jsou nějaký druh hroznů, budu je jíst nepřetržitě, dokud nebudou pryč, takže obvykle chodím do obchodu s potravinami nejméně 5krát týdně a kupuji hrozny.

Pak je všechny jím a musím se vrátit. Využívám se k tomu a obvykle si kupuji polosměrné porozumění porozumění, že je budu jíst hned.

Zpověď…

Ano, stále jím hrozny na metodě domu z obchodu, i když jsou špinavé i já, když jsem objevil černou vdovu v mých hroznech. Jsem závislý a zjevně ochotný zemřít za opravit hroznovou opravu.

Zpověď…

Chtěl jsem se po běhu dnes ráno natáhnout, ale ležení na podlaze s Vegas bylo zábavnější.

Zpověď…

Při výrobě občerstvení jím svačinu. Během oběda také rovněž jedl svačinu. Dnes to bylo půl avokáda na tortille s kořením Carne Asada.

Přinejmenším můj oběd byl zdravý … Jsem na sebe tak hrdý na to, že se připravuje jídlo !!

Zpověď…

Tento týden jsem mluvil s novým kamarádem po telefonu a také uvedli, že lidé jsou stejně dobře spotřebováni s jídlem. Šel na výkřiku přesně o tom, jak jsou všichni neustále zaujati jídlem, jídlem, stejně jako to nedostává. Touží si, aby mohl jíst jen když den a také se o to nestará. Stejně jako on je frustrovaný, musíte si vzít čas na vaření a jíst, ale za pár hodin se opět hladoví. (Toto je mini-verze chvástání.)

K čemu jsem uvedl – vůbec vás nedostanu.

A trochu jsem šel na můj vlastní chvástání o tom, jak mě nedostanou. Měl jsem být otevřený, ale jídlo je v mém světě trochu obrovskou nabídkou. Až příště budu přemýšlet o dalším názoru.

Zpověď…

Chtěl bych být kamarádi s kýmkoli, kdo si koupí tuto elegantní sochu Design Peacock. Chci jít do domu, který je super legendární, aby měl něco takového … někdo? Pozvěte mě!

Zpověď…

Neužil jsem po schodech, protože jsem dnes ráno běžel pozdě na návštěvu svého lékaře. Odhodí vina kalorie?

Měl jsem návštěvu Leicester City Dres při check-in pro svou situaci HPV. Brzy o tom promluvíme.

Zpověď…

Po mé návštěvě jsem narazil na Dunkin Donuts, protože jsem se cítil, jako bych si zasloužil léčbu. To mě potěšilo.

Když jsem se vrátil domů, potřásl jsem nějakou jiskru ovoce. Kombinace obou kávy i stimulace během hodiny mě však nechá skákat ze stěn!

Zpověď…

Navzdory mé posedlosti hrozny nikdy nekupuji stimulaci v hroznové chuti. Je to hlavní selhání? Máš jako ta chuť ??

Zpověď…

Skinny Runner mi poslal krabici čokolády, protože se cítí opravdu provinile za odchod. Alespoň věřím, že proto je poslala? Možná je to naše friendIversary?! Jde o to – stále mi chybí. Což je docela hezké a také trochu znamená, že už vyžaduji, abych vytvořil nového kamaráda!

Jen chápu, že to jsou pozoruhodné lanýže šampaňského. To je to, co štěstí chutná jako …

Poznámka: Při skládání tohoto publikování kamaráda s názvem a Fotbal Dres také uvedla, že čekají na telefonní hovor od svého manažera, který byl o 2 hodiny pozdě. Řekl jsem: „Je to naléhavé? Může to počkat do pondělí? “ Stejně jako uvedli: „Myslíš zítra? Pátek.”

Ano. Je zřejmé, že stále chci věřit, že je pátek.

Vaše řada – rozlijte to. Co se musíte přiznat?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.