Athlete Licensing Business (ALC), odhalila partnerství se třemi kolektivy, které mají jméno, obrázek a podobnost (NIL) Práva na jihovýchodní seminář (SEC) studenty-sportovci, včetně národního šampiona Mississippi z roku 2021, určují hráče baseballu.

Skupina tradice v čele s bývalým atletickým ředitelem MSU Lee Vanhorn se zabývá právami NIL pro Mississippi specifikuje univerzitní studenty-atlety. Podnikání využije softwarovou aplikaci ALC pro zpracování plateb i licenčních Německá fotbalová reprezentace Dres poplatků pro sportovce z NIL aktivit. Skupina tradice spolupracovala s ALC v listopadu na nabídnutí baseballů podepsaných členy národního mistrovského Ajax Dres týmu 2021.

Sports Group Spyre Sports Group, LLC, vedená odborníky v oblasti sportovní reklamy James Clawson, Hunter Baddour a Sheridan Gannon, rozšířila své operace Knoxville do Nil World a pracovala s sportovci na University of Tennessee s plány nabídnout zvláštním přístupem k hráčům hráčům pro hráče stejně jako neobvyklá memorabilia.

Nil-Auburn, založený bývalým hráčem baseballu Auburn a regionálním právníkem Rickem Davidsonem, bude řešit práva na nil s vysokou hodnotou a založit zážitky na internetu i VIP nabídky sportovců Auburn.

Vzhledem k tomu, že ALC není spojena s žádným typem jednoho programu, může spolupracovat s jakýmkoli typem kolektivních i jejich tržních partnerů na zřízení týmových nebo soukromých nulových příležitostí, jako je skupinové zboží, skupinové nebo soukromé NFT, speciální akce, jako stejně jako zpeněžení sociální sítě. Návrh softwaru As-A-Service zase zase zpracovává sbírky, platby, transparentnost, 1099s, 1099s, podání daně z obratu, strukturované platby školného, ​​licenční poplatky a dokonce i neziskové příspěvky na výběr studenta.

“Hrál jsem ve dvou univerzitních světových sériích a také schopnost zpeněžit můj Japonská fotbalová reprezentace Dres nul by byla velká výhoda,” oznámil prezident ALC Bobby Bramhall. “Tyto organizace se spojují s cílem ALC udržovat sportovce ve středu ekosystému NIL.”

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.