Timothy Epstein, předseda skupiny soudních sporů Duggan Bertsch, v únoru 2017, nastoupil do poradní rady XLIVE. Tato výroční konferenční série se skládá z pracovníků v oboru, kteří praktikují Montpellier HSC Dres v oblasti hudby, sportu, filmu, kulinářských, nápojů, eSports a technologie. Tato platforma umožňuje objevování a diskusi o nejnovějších průmyslových trendech a konfrontaci.

Tim slouží jako předseda skupiny sporů Duggan Bertsch a přináší firmu pověst jednoho z nejlepších právníků ve sportu a zábavě v zemi.

V Timových raných letech se Jill Polk z Armstrong Teasdale v St. Louis rychle vyjádřil: „Tim nikdy nebyl následovníkem. Objevil se jako vůdce již v našich letech na právnické fakultě a udělal si vlastní cestu. Po právnické fakultě Tim vyrostl sportovním zákonem a zábavní praxí z jeho vlastní touhy stát se odborníkem v oboru. “

Uskutečněný právní spisovatel, Tim, autoroval a přispěl na národní úrovni k řadě recenzí a periodik. Respektoval jeho vrstevníci a získal řadu vedoucích pozic asociace barové asociace a sloužil Sporting CP Dres jako právní analytik pro ABC, Barcelona Dres Fox a WGN.

Tim také vyučuje sportovní a zábavní právo jako doplňkový profesor na Chicagské škole v Chicagu Loyola University. Přečtěte si více o Timovi a jeho rozšiřujících se rolích v oboru sportovního práva na –

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.