od PF Louis

(NaturalNews) Pravděpodobně neexistuje žádný nápoj pro zdravotní přínosy mnohem více než zelený čaj. Byl uznán jako vlastnosti proti stárnutí, podporující kardiovaskulární zdraví, ochrana před diabetem, zvrácení syndromu chronické únavy a vykazování protirakovinových vlastností.

Hlavní aktivní složkou, která nabízí všechny tyto výhody, je ECGC nebo Epigallocatechin Gallate, typ flavonoidu v zeleném čaji známém jako katechin. Jsou to ty katechiny, kteří jsou zodpovědní za mnoho zdravotních nemovitostí.

Takže početné, že extrakty EKGC se prodávají pro ty, kteří nemohou pít všechny ty šálky zeleného čaje, které budou trik. Doplňky ECGC byly také použity jako doplňky k konvenční léčbě rakoviny.

Jediná námitka pro doplňky ECGC nebo spotřeba těžkého zeleného čaje přichází s těhotenstvím. Těhotné ženy, které jsou buď ohroženy, jsou ohroženy převrácenou stranou protirakovinových vlastností ECGC, což vede k karcinogenním nebezpečím.

A její Yokohama F. Marinos Dres novorozenec je ohrožen nádory z maligního centrálního nervového systému z dětství, pokud je její polyfenol flavanoidní příjem vysoký. Nejlepší je vyhnout se extraktům ze zeleného čaje nebo EKGC během těhotenství.

Ale pro všechny ostatní Watford FC Dres je v pořádku doplňky katechinového extraktu ECGC nebo pití ze zeleného čaje. Černý čaj neobsahuje téměř stejný obsah katechinu jako zelený čaj.

Poražení demence předtím

Nedávná studie dokumentovaná v časopise Journal of Biological Chemistry zjistila, že EGCG je schopna zabránit amyloid-beta v připojení a zabíjení mozkových buněk v laboratorním prostředí. Tyto proteiny amyloidní-beta jsou považovány za vedoucího přispěvatele k Alzheimerově chorobě.

Tato konkrétní studie byla provedena in vitro, což znamená ve skleněných Petriho miskách nebo testovacích zkumavkách, ale ne u zvířat nebo lidí. Studie provedla výzkumný tým na University of Leeds ve Velké Británii. Jeden z vědců, profesor Nigel Hooper, prohlásil studii jako „důležitý krok k posílení našeho porozumění příčině a progresi Alzheimerovy choroby“.

Jiná neurodegenerativní onemocnění mohou být před převzetím chelatačními vlastnostmi ECGC, aby pomohly eliminovat železo nebo hliník z centrálního nervového systému a mozku.

Jeden nápoj nebo extrakt pro několik zdravotních situací

Většina epidemiologických studií zeleného čaje, statistická analýza široké populace v průběhu času, zahrnuje příjem zeleného čaje. mnoho bylo v Japonsku. Nejlepší výsledky byly mezi těmi, kteří vypili pět nebo šest šálků denně. To je hodně čaje pro Američany. Mějte však na paměti, že konvenční čajové šálky v Japonsku nebo Číně jsou menší než naše hrnky na kávu, obvykle dvě až čtyři unce.

Ale pokud se chcete ujistit, že získáte výhody bez pití několik šálků zeleného čaje denně, jsou k dispozici doplňky EGCG. Proč Valencia Dres by ses měl obtěžovat? Zde je seznam zdravotních výhod z ECGC Green Tea:

* Podporuje hubnutí
* Obrátí onemocnění koronárních tepen
* Zvyšuje funkční kapacitu pro seniory
* pomáhá zmírnit chronickou únavu
* Vyvolává programovanou apoptózu rakovinných buněk (buněčná smrt)*
* Pomáhá snižovat virovou zátěž HIV
* poskytuje ochranu před chronickým zánětem
* pomáhá vyhýbat se autoimunitnímu onemocnění
* Zvyšuje imunitní systém jako antioxidant
* Chrání před Alzheimerovou chorobou a dalšími formami demence

*Mimochodem, apoptóza je pro zdravé buňky normální, jsou naprogramovány tak, aby zemřely a byly nahrazeny novými buňkami. Rakovinné buňky však musí být zabíjeny imunitními proteázovými enzymy nebo externě dodávanými proteolytickými enzymy nebo jinými činidly ničícími buňkami, jako je amagdylin z meruňkových semen. Indukce apoptózy v rakovinných buňkách je programuje, aby se samy ničí místo proliferování na neurčito.

To je hodně zdraví z jednoho typu nápoje nebo jeho účinné látky EKGC. Je k dispozici za rozumné ceny v mnoha obchodech se zdravou výživou nebo online.

Leave a Reply

Your email address will not be published.