Hello !! V současné době se potkávám v domě svých rodičů, kteří zde milují všechny psy. Jsem velký zvířecí člověk, takže jsem nadšený, že na tomto pozoruhodném projektu pracuji s ASPCA. Skupina je hlavním sponzorem Rock N Roll Los Kawasaki Frontale Dres Angeles Half Marathon…

ASPCA znamená Americkou společnost pro prevenci týrání zvířat. Bohužel tu v poslední době došlo k opravdu mizerným útokům na psy. Takže mezi tím a mou láskou od všech Nizozemská fotbalová reprezentace Dres chlupatých věcí, kromě mých vlastních chlupatých nohou, rád bych vás povzbudil, abyste se připojili k týmu ASPCA a s nimi spustili RNR la Half Marathon. Skupina zvyšuje peníze, aby pomohla poskytovat služby úspory života pro zvířata po celé USA.
Moje nejnovější videa

Cestovní Jane Recenze
Cestování přenosné přenosné recenze pisoáru.

Více videí

Další
Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!
02:19

Žít
00:00
08:21
08:01

Existují informační setkání, která se připojí k týmu RNRLA v jižní Kalifornii, ale ASCPA je národní organizace, která pomáhá zvířatům všude.

Jděte sem a přihlaste se k několika informacím o připojení k týmu. Použijte kód RuNeatrep75 a získejte registraci zdarma pro připojení k týmu. (Zadejte jej na spodní straně stránky registrace.)

Krásní lidé v ASPCA dávají jednomu čtenáři RER BIB pro RNR PSV Eindhoven Dres La Half Marathon 25. října !!

Tento závod jsem běžel před několika lety a je to výbuch! Protože je to tak blízko Halloween v podstatě každý je oblečený v kostýmu. Je to super zábava a je tu spousta podpory davu.

Soutěž RNR Los Angeles Half Marathon

Chcete -li vstoupit: Zanechte komentář k tomuto příspěvku se svým oblíbeným zvířetem.

Vstupte prosím pouze v případě, že můžete běžet 13,1 mil v Los Angeles 25. října. zavírá pátek 8:00 PST. A zvažte prosím přihlášení týmu v obou směrech, jak podpořit příčinu!

Tento příspěvek je ve spolupráci s ASPCA, všechny názory jsou moje vlastní.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.