Po snídani jsem se rozpadl na opalovací krém a zamířil dolů na pláž na několik posledních Liverpool FC Dres paprsků slunečního svitu.

Zůstáváme v Eagle’s Nest, obrovské budově bytů přímo na pláži. Je to fantastické místo, ale toto je „mimo sezónu“, takže to není tak přeplněné.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Zkontrolujte

Více videí

Další
5 minutové běh zahřívání a
05:34

Žít
00:00
08:21
01:21

Věřím, že jsem už získal peníze z mých $ 7,00 $.

Owen (Benův synovec), Benova otec, stejně jako my

Slunce je tak jasné, stejně jako písek je tak bílý, je oslepující, když poprvé jdete Dánská fotbalová reprezentace Dres ven.

Sbalil jsem své věci (což není jednoduché, když je to všechno rozrušené o bytě i balkonu), abych se vydal domů. Pak jsem sbalil břicho jídlem.

Postel hlávkového salátu zakončená rýží, vegetariánským hamburgerem a vrstvovým salátem. Stejně jako když dostanu fro-yo … je to všechno o zálivky pro mě!

Jíst na balkoně pro maximální potěšení z pocení.

Kromě běhu na rovníku i plavání jsme během této dovolené udělali něco jiného zábavného … provedli jsme test, abychom zjistili, zda jsem všichni Gamba Osaka Dres ostatní blázniví! Objevili jsme tento kontrolní seznam psychopatie zajíc, abychom zjistili, zda několik z nás bylo šílené nebo ne.

Žádné komentáře k výsledkům, ale pokud mě Ben „pošle mě pryč“, pochopíte proč.

A důvod názvu – v současné době blogujem ze zadního sedadla Jon’s Pruis

Chápajete, že se mi líbí Kalifornie. Ale vždycky jsem nešťastný, že opustím Floridu. Je to hezké i horké i plné domácnosti

Znovuji se vyžaduji dohnat e -mail i pracovní věci v letadle. Takže vás s největší pravděpodobností chytím po mé ranní směně zítra

Děkuji vám všem za vaše komentáře a také za myšlenky na mé poslední publikování o „Daily Eats Blogging“ i tak. Ve svých filmech hlavy hodně mulluji a oceňuji to!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.