hrst ořechů každý den výrazně snižuje riziko rakoviny prsu
John Phillip

(NaturalNews) Vědci z Marshall University v Západní Virginii hlásí ve výživě časopisu a rakovině, že malé množství vlašských ořechů každý den může výrazně snížit nebezpečí rakoviny prsu u žen. Vlašské ořechy jsou přirozeně fantastickým ochutnávkovým zdrojem zdravých tuků omega-3, minerálů, vitamínů a bílkovin, které jsou již dlouho spojeny s velkým zdravím. Je zajímavé, Senegalská fotbalová reprezentace Dres že to není jen silná dávka tuků omega-3, které jsou odpovědné za snížení nebezpečí, ale také synergický dopad mezi několika živinami poskytovanými maticí. Vědci nyní ověřují, že konzumace dvou uncí tohoto super jídla každý den může výrazně snížit vaše nebezpečí stanovení této zákeřné onemocnění zabijáků.

Výzkumná studie byla provedena s využitím myší, které jsou geneticky predisponovány k vytvoření nádorů rakoviny prsu. Vedoucí výzkumník, Dr. Elaine Hardmanová, se rozhodla určit dopad typického dietního plánu a také dietního plánu vylepšeného ořechového ořechu s celou životností. Vědci zkoumali výživu diety dodávané mámou s početí a odstavením a tehdy tím, že jí přímo konzumují vlašské ořechy. Myši jsou pro tento typ výzkumné studie často využívány, protože ve srovnání s lidmi v souladu s podobnými vzory karcinogeneze rakoviny prsu.

Dr. Hardman zjistil, že skupina, jejíž dietní plán zahrnoval vlašské ořechy od početí po pozdní život, zavedla rakovinu prsu za méně než polovinu míry skupiny konzumující typickou stravu. Kromě toho byl počet nádorů a jejich velikosti výrazně menší. Z výsledků poznamenala: „Tato redukce jsou obzvláště důležitá, když přemýšlíte o tom, že myši byly geneticky naprogramovány tak, aby stanovily rakovinu vysokou mírou … Dokázali jsme snížit nebezpečí pro rakovinu i při existenci již existující genetické mutace. “

Vědci poznamenali, že nebyli Argentinská fotbalová reprezentace Dres schopni určit, zda přínosy prevence rakoviny byly výsledkem delecí nebo doplňků stravy. Přidání zdravých omega tuků z vlašských ořechů vysídlených nezdravých tuků a také vyvážené omega-3 k Omega-6 poměrům ke snížení systémového zánětu a oxidované hladiny LDL cholesterolu, které vedou k vývoji rakoviny. Jiné studie včetně vlašských ořechů ukázaly, že z jedinečné směsi tuků, vitamínů (zejména vitamínu E), a minerály v svěžím matici existují několik výhod pro zdraví a wellness.

Výsledek této výzkumné studie nadále přispívá k bohatství vědeckých důkazů, že přírodní živiny poskytované řadou „super potravin“ významně přispívají k našemu zdraví. Dr. Hardman dospěl k závěru: „Jídlo je v naší stravě důležitý lék … Výsledky této výzkumné studie naznačují, že zvýšené využití vlašských ořechů může být součástí plánu zdravé stravy a také snížit nebezpečí pro rakovinu v budoucích generacích.“ Je snadné přidat do vašeho každodenního stravovacího plánu dvě unce vlašských ořechů (asi 14 polovin), aby se zabránilo rakovině prsu a také držení jiných chronických onemocnění.

O autorovi:
John Phillip je výzkumný pracovník zdraví a wellness a autor, který se běžně skládá na špičce využívání stravy, způsobu úpravy života a cílené doplňování ke zlepšení a zvyšování vysoké kvality i délky života. John je autorem „vašeho plánu hubnutí“, komplexní ebook vysvětlující, jak přesně využívat stravu, cvičení, Corinthians Paulista Dres mysl a cílené doplňování k dosažení cíle hubnutí. Přejděte do mého ideálního zdroje zdraví a wellness a pokračujte ve čtení nejnovějších aktualizací zpráv o zdraví a wellness a také si stáhněte 48stránkový kopii 48 stránek „vašeho plánu zdravého hubnutí“.

Další informace:

Leave a Reply

Your email address will not be published.