Národní fotbalovou ligu a Vanderbilt Board of Count s tajemníkem Adolpho A. Birch III navštíví areál pro sadu poutavých přednášek a aktivit. 23.-24. Dubna. Události jsou součástí série přednášek kancléře a vyvinuly se tak, aby do kampusu přinesly pozoruhodné odborníky a absolventy pro obohacení a přizpůsobené interakce s komunitou Vanderbilt.

Ve dnech vedoucí k návrhu Národní fotbalové ligy, které se konají v Nashvillu 25.-27. dubna, bude kancléř Nicholas S. Zeppos hostit Birch, senior viceprezident NFL pro pracovní politiku a záležitosti ligy, pro různé diskuse a panely zapnutý Problémy související se sportem, právem Flamengo Dres a společností.

Úterý 23. dubna

4 – 17:00

Dosažení koncové zóny: Příprava na úspěch na vysoké škole i mimo ni

Auditorium černého kulturního centra

Otevřené pro všechny; R.S.V.P. na vu.edu/cls-birch

6 – 19:30

Studentská večeře pořádaná rezidenční fakultou

Spaces Limited; Vyjádřete svůj zájem e -mailem oocevents@vanderbilt.edu

Středa 24. dubna

8:30 – 9:30 A.M.

Snídaně s kanceláří generálního poradce

Spaces Limited; Vyjádřete svůj zájem e -mailem oocevents@vanderbilt.edu

12 – 13:00

Oběd a učení: Zkušenost studentů a sportovců

Východní víceúčelové místnosti, rekreační a wellness centrum

Otevřené pro všechny; Konverzace zaměřená na studenty a zaměstnance zapojené do atletiky.

R.S.V.P. na vu.edu/cls-birch

5:00 – 18:30

College Athletics, The Draft a Company of Professional Sports – panelová diskuse s Adolpho A. Birch III, John Ingram a Carolyn Peck. Moderován kancléřem Nicholasem S. Zepposem. Panel začíná v 17:30; recepce předem.

Board of Count of Room, Student Life Center

Otevřené pro všechny; R.S.V.P. na vu.edu/cls-birch

Birch, dítě pozdního vrchního soudce Nejvyššího soudu v Tennessee Barcelona Dres A.A. Birch Jr, promoval na Vanderbilt Law School, kde byl studentem Zeppos, v roce 1991. Jeho povinnosti při NFL se zaměřují na vyjednávání a dohled nad politikami kritické ligy chránící integritu hry, včetně látek zneužívání, steroidů, hazardních Atalanta BC Dres her a chování . Rovněž dohlížel na úsilí o zapojení hráčů ligy, které se zaměřuje na pokračující a finanční vzdělávání, rozvoj profese, přechod profese a lékařskou pomoc, jakož i na operace vládních záležitostí. V roce 2014 se připojil k Count of Vanderbilt.

Série přednášek kancléře Vanderbilt se snaží spojit univerzitu a komunitu Nashville s vůdci a vizionáři, kteří utvářejí náš svět. Pro více informací o seriálu naleznete na webových stránkách série kancléře, pošlete e -mail cls@vanderbilt.edu nebo sledujte @Nick_Zeppos na Twitteru.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.