, může být někdy těžké, a když cestujeme, jakýkoli druh potu se může skončit jako dodatečná myšlenka. Je to také ironické, protože obvykle, když cestujeme, létáme kolem zárodečné Celta de Vigo Dres trubice a také se snažíme dostat do postele v jiném časovém pásmu. Naštěstí, stejně rychle, jak můžeme objevit čas na létání (nebo řídit), existují jednoduché metody, jak se na silnici vyskytnout fyzická zdatnost.

Zde je pět klíčových tipů, které si pamatujete:

Vylaďte své myšlení

Rozhodněte se přesunout, když jste pryč. Poté naplánujte své běžící trasy, objevte tělocvičny a také vytvořte rutinu před odjezdem, abyste odstranili jakýkoli druh rozhodování, když se tam dostanete. Jen se ujistěte, že těch 30 aktivních minut dostanete. Právě jste to zkontrolovali? Pouze 30 minut. Klíčem je vytvořit vaši strategii předem.

Přineste svou tělocvičnu

Pokud cestujete autem, pak jste opravdu ve svém osudu. Pop dva činky, odporová kapela a běžecké boty v kufru – a voila – máte fitness centrum! Pro další kredit přineste také pěnový válec, stejně jako můžete zavádět své kyčelní flexory, které se jistě z dlouhé jízdy dostaly.

Pokud cestujete letadlem, zabalte si odporovou pásmo a také přineste dvě láhve na vodu – které se mohou zdvojnásobit jako činky, když je po příjezdu naplníte vodou.

Nastavte si alarm brzy

Probuď se o dalších 15 až 30 minut dříve a také vytvořte obvod na pokoji. Vstupte do své kapely a přidejte odpor a proveďte bicepsové kadeře, řádky a také lisy ramen. Můžete také uzly kapelu a také ji zavřít do dveří-pro tricepsové zadbyty i více řádků. Šance jsou téměř nekonečné, stejně jako trénink kapely může být stejně obtížné, jak to zvládnete.

Rovněž můžete provádět dřepy tělesné hmotnosti i výpady a také umístění ručníku na podlaze pro sadu základních cvičení.

Spřátelit se s bazénem

Většina hotelů má bazény-které mohou poskytnout vynikající šanci na cvičení s nízkým dopadem. Pokud je bazén na kolech také krátký, popadněte bok a také proveďte kopy za vámi i Francouzská fotbalová reprezentace Dres na straně. Některé bazény mají nudle nebo dokonce plovákové pásy, které vám umožňují dostat své kroky do nohou pod vodou.

Nezapomeňte na dech

Zaměřte se na dýchání ráno i těsně před Bedbendem. Posaďte nebo ležte na posteli a také si vezměte 25 hlubokých, plné dech. Vdechněte se hluboko do břicha, i venku s ústy. Tento typ dýchání není míněn jako meditace, ale spíše jako metoda, která pomáhá povzbudit váš den, nebo vás uvolnit před spaním. Kyslík je skvělá věc, stejně jako může pomoci odrazit nachlazení a eliminovat stres.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Před změnou stravy, změnou návyků spánku, užívání doplňků nebo spuštění nové rutiny fyzické zdatnosti, Juventus Dres vždy zkontrolujte svého lékaře.

Gabby Reece

Světově proslulý sportovec, autor bestselleru New York Times, manželka a matka. Gabrielle Reece je bývalá odborná hráč na plážový volejbal a také byla první mluvčí žen Nike. Má nadšení pro zdravý život i fitness, která formovala její kariéru a také z ní udělala prominentní vůdce ve světě zdraví a wellness, jakož i wellness.

Leave a Reply

Your email address will not be published.