od venkovních koncertů po svatbu vaší oblíbené bratrance, se zdá, že život je plný příležitostí k přemístění hudby. V těchto chvílích jsem obvykle první tanec. (Přineste aktivní minuty!) Ale úplně se dostanu, že být v centru pozornosti nepřichází přirozeně každému – což je pravděpodobně důvod, proč lidé často žádají o mé vedení, Barcelona Dres jak se stát lepším tanečnicí. Podle mého názoru to může kdokoli a každý udělat – prostě musíte cítit rytmus a nechat se drážkovat! Abych však byl ještě mnohem konkrétnější, zde jsou moje tři nejlepší tipy Boogy-Boogy-posilující důvěru.

Tip č. 1: Buď vy! Bavte se a mnoho důležitých, buďte sami sebou! Tanec je o vyjádření toho, kdo jste, a být věrný tomu, co se vám cítí dobře. Když tancuji, mám pocit, že jsem mnohem přítomnější a v kontaktu se sebou než kdy jindy. Musíte se jen vzdát všeho jiného, co je na vaší mysli, přestat se bát pokusu o nejmódnější tah a v tuto chvíli potěšit.

Tip č. 2: Cvičení je perfektní. Když se snažíte houpat konkrétní rutinu, nic nepřekoná přípravu. Pro mě – když jsem tančil konkurenčně v Anglii, během mého profíku o tanci s hvězdami a přípravu na živý mastnotu – to naznačovalo, že je co nejpříjemnější hodiny navíc, a cvičit, dokud mi hlava v noci nezasáhla polštář ! Pro vás by to mohlo vypadat mnohem spíš jako strávit sobotní odpoledne, když odpovídáte vaše kroky k počtu rytmů, abyste nakonec pohybovali.

Tip č. 3: Buďte svým vlastním publikem. Cvičení před zrcadlem vám nabízí perspektivu, stejně jako nahrávání a prohlížení vašich praktik. Navíc vidět, jak vypadáte, když se pohybujete, vám může pomoci synchronizovat s tím, jak se cítíte. Usmíváte se, když to uděláš? Měl bys být!

Nyní se vydejte na taneční parket a bavte se!

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou Celta de Vigo Dres stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Julianne Hough

Velvyslanec Fitbit Corinthians Paulista Dres Julianne Hough je tanečnicí, zpěvačka, herečka a všestranný milovník života. Je dvojnásobným tancem s Champion Stars Champion a hrála v takových filmech jako Footloose, Rock of Ages, Safe Haven a Fox Television’s Live Musical Broadcast Greaselive!, Což bylo kritické a hodnocení. Její vášeň šíří radost, lásku a laskavost. Žije v LA se svými dvěma psy, Lexi a Harley.

Leave a Reply

Your email address will not be published.