Dobrý den! Včera jsem provozoval Phoenix Marathon. Bylo to horké a zábavné a zpocené a trochu výbuch. Chybí mi běh s SkinnyRunnerem! Tady je moje rekapitulace závodu a výsledků a trochu zábavy. Chtěl jsem zveřejnit veškerou zábavu, ale tento příspěvek trval 26 stran.

Začněme ranním závodem. Probudili jsme se ve 3:30 ráno a byli jsme připraveni za 15 minut. Vzal jsem si ovesné vločky a ledovou kávu.
Moje nejnovější videa

Moje okouzlující manželka na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih
Moje okouzlující manželka na Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Recenze zvukové knihy nejprodávanějšího Memoir vydané Aston Villa FC Dres 2017.

Je to dobrý poslech?
Sdílím rychlou recenzi knihy dostupné na Audible.

Z Amazonu:

Srdcervící se, ale nadějná vzpomínka na mladé manželství, které je předefinováno problémem duševního zdraví a potvrzuje sílu lásky.

Život Marka a Giulia společně začal jako pohádková romantika. Zamilovali se na osmnáct, oženili se ve dvaceti čtyřech a brzy poté začali svůj vysněný život v San Franciscu. Ale když Giulia bylo dvacet sedm, utrpěla děsivou a nečekanou psychotickou přestávku, která ji téměř měsíc přistála na psychickém oddělení. Jednoho dne byla živá a dobře upravená; Další byla klamná a sebevražedná, přesvědčena, že její blízcí nebyli v bezpečí.

Otázka:
Jakou knihu nebo podcast teď posloucháte ??

Co musím poslouchat další?!

Odkazy na knihu a další recenze jsou na runreatrepeat.com

Více videí

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Další
Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
07:15

Žít
00:00
08:21
05:31

SR a já jsme si udělali skvělý čas na závod, ale zasáhli tunu provozu poblíž výstupu dálnice a pokusili jsme se najít cestu na parkování. Dlouhý dlouhý příběh krátký policista nám pomohl nasměrovat nás do správné oblasti, ale byli jsme stále chyceni v hodně provozu a věděli jsme, že nám bude chybět poslední autobus na plný maraton.

Phoenix Marathon je kurz bodů, takže musíte zaparkovat poblíž cílové čáry a jet autobusem na začátek. Poslední autobus na začátek je 5:15 ráno a v tom okamžiku jsme nebyli ani blízko parkování. Takže jsme se rezignovali na spuštění poloviny a pokusili jsme se tam dostat včas.

Zaparkovali jsme a byli povzbuzováni parkovištěm, který byl posledním autobusem do maratonu pryč. Dobře.

Poté přišla praskání jejich Walkie Talkie a někdo řekl: „Zbývá jeden autobus, řekněte jim, aby si pospíšili !!!“

Vzlétli jsme běh na další parkoviště, abychom to chytili. Byl jsem druhý od poslední osoby v posledním autobuse. Sotva jsme to zvládli.

Než se autobus dostal na začátek, zbraň odešla a závod začal! Zasáhli jsme Porta Potties a překročili prázdnou startovní čáru téměř deset minut po době zbraně.

To byla počáteční čára, když jsme se tam dostali:

Závod:

První kilometry kurzu jsou v ohromující oblasti Manchester City Dres obklopené kaktusy a otevřenou půdou. Miluji to. Miluji taková místa! Kurz je čistý z kopce, ale prostě se mi cítil plochý, není to zjevná pokles nad výškou, jako je výška kurzu. (Myslím, že je to proto, že jsem právě běžel Revel City, takže je to ve srovnání.)

Bylo to však horké. A nejsem ve tvaru plného maratonu, takže to byl pro mě docela drsný závod. Cítil jsem se skvěle až do míle 17ish (stejně jako v La Marathon) a pak jsem jen zavěsil na drahý život.

Bylo to dobře vzhledem k počasí a mé potřebě více trénovat. Ale jsem potěšen dalším dlouhodobým v knihách. A měl jsem spoustu legrace s SR.

Trent! Je to tak dlouho vzhledem k tomu, že jsem viděl Marathon Man !!

To jsou sexy nohy SR:

Na hřišti jsme identifikovali Briana, Emily, Carlee kolem míle SC Braga Dres (nemám tušení, protože jsem byl příliš opotřebovaný na to, abych měl zdravou mysl a tělo).

Cíl:

Otázka: Víte, jaká je nejlepší část spuštění maratonu?

A: Až skončí.

Výsledky maratonu Phoenix: 4:04:26 Tempo: 9:20

Skutečná fotka mě po závodě …

Po závodě jsem se necítil jako jíst tunu, což je bummer, protože jídlo po závodě bylo epické. Rozdávali BBQ a čerstvý francouzský toast z místní restaurace. Jako, epický tlustý francouzský toast !!

Udělal jsem SR nějaké, protože je to pro vás dobré.

Pak jsme šli kopat zpět a jíst všechny věci a pít všechny věci.

Bylo tak dobré potkat nové běžce a staré přátele, s nimiž jsem se osobně nesetkal. Běžci jsou dobří lidé.

Otázka: Francouzský toast nebo palačinky? Nebo oboje?

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

KolíkPodíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.