Foley & Lardner LLP radí Blockpack, nepřátelský token (NFT) Eintracht Frankfurt Dres vyvinutý pro týmy a organizace, aby se zapojili do dynamických reálných komunit, Fotbal Dres na Anglická fotbalová reprezentace Dres Zřízení své platformy NFT počínaje svým programem 2021-22 College Sports, Image a Limeness (NIL). Tým Foley pomohl Blockpack navigovat na regulačním pozadí NIL krajiny a také návrh relevantních podmínek pro své nulové dohody s vysokoškolskými sportovci a smluvními podmínkami jeho trhu s NFT, což vedlo k tomu, co se nazývá první-it. Kindová dohoda s fotbalisty University of Michigan o vytvoření jednotlivých NFTS, první z toho, co Blockpack doufá, že bude četnými podobnými dohodami se studentskými atlety jiných vysokoškolských týmů.

Program NIL Blockpacku přinese příjmy studentům-sportovcům vydáváním NFT, což umožní způsobilým studentským sportovcům NCAA zúčastnit se, zpeněžit a zapojit se svými komunitami skrze svou NIL. Fanoušci a příznivci budou moci pro každého účastníka studentů-sportovce koupit, prodávat a sbírat omezený počet exkluzivních sběratelů NFT.

Tým Foley, který doporučil Blockpack, zahrnoval partner Kevin Schulz, poradce Andy Lee, zvláštní radu Greg Marino a spolupracovník Jose Lazaro. Všichni jsou členy pracovní skupiny NFT Foleyho NFT, multidisciplinární skupiny právníků, kteří se aktivně zabývají vedením společností prostřednictvím svých projektů NFT a dalších naléhavých potřeb. Schulz také vede Foley’s Sports & Home Entertainment Group.

Spuštění platformy NFT společnosti Blockpack označuje jeden z nejnovějších Foleyho nejnovějších zakázek v oblasti NFT a sportu. Kromě jiných záležitostí NFT souvisejících se sportem dříve doporučila společnost Milwaukee Bucks a Utah Jazz při zahájení jejich odlišných digitálních produktů NFT.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.