Dnes s Asociací boxerských provizí a bojových sportů („ABC“) lékařský poradní výbor zveřejnil své postavení s vědomím, že konopí musí být zacházeno mnohem lehčí než jiné s drogami, pokud jde o selhání konkurence .

Je třeba poznamenat, že lehčí sankce konopí musí být od tohoto roku normou jurisdikce, které dodržují skutečné standardy Wada, protože Wada označila konopí a několik dalších látek, protože „látky zneužívání“ zaznamenávají selhání pro tyto drogy Zvyšování drog.

Přestože pozice lékařského poradního výboru ABC není závazná na určitém regulátoru, určitě by to mohlo být vlivné. Výbor poznamenal (jak je uvedeno na MixedmartialArts.com) takto:

Lékařský poradní výbor ABC doporučuje, aby státní a kmenové komise přijaly následující politiku týkající se sportovců, kteří pozitivně testují na THC více než 150 ng/ml, což je schválená úroveň WADA. • Sportovci nejprve pozitivní test THC více než 150 ng/ml pokuty jednoho jednoho Sto dolarů (100 $). Vlastní diskrétnost při vydávání pokut pro opakované pachatele, jako je zdvojnásobení/ztrojnásobení pokuty sto dolarů (100 $) plus náklady na test odhadovaný ACF Fiorentina Dres na dvě stě devadesát pět dolarů (295 $). Provize by mohly také vyžadovat, aby se více pachatelů přihlásilo do léčby drogové závislosti nebo poradenství.

Lékařský poradní výbor ABC nedoporučuje ani nepodporuje převrácení vítězství sportovce, pokud sportovec Newcastle United Dres pozitivní na THC nad 150 ng/ml ani pozastavení sportovce, které testuje pozitivní na THC nad 150 ng/ml. Výbor navíc uvádí, že THC není drogou zvyšující výkon. Je to potlačující výkon a sportovci, kteří testují pozitivní na THC, nesmí být potrestán stejným způsobem jako sportovec, který testuje pozitivní na drogy zvyšující výkon.

Dr. Paul Wallacedr. Don Muzzidr. Nitin Argentinská fotbalová reprezentace Dres Sethidr. Michael Schwartzdr. Wayne Leebrian Dunn, Nebraska Commission, ABC Presidenty Foster, výkonný ředitel Kalifornie

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

První konopí Út schváleného atletickou komisí Spojených států 26. 2021 s 1 komentářem
Konopí pro bojovníky a WADA zakázaný ListMarch 19, 2021
Florida odstraňuje konopí jako zakázanou látku v boji proti sportu 4, 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published.