Buďme skuteční – bez ohledu na to, jak moc byste mohli mít (a zůstat!) Motivovaní k dosažení vašich cílů, může být náročné. A to může být zejména pravdivé, pokud se týká zasažení vašich cílů zdraví a fitness.

Řešit jeden cíl najednou

Snažit se řešit příliš mnoho cílů najednou je recept na ohrožení – a nic zabíjí motivaci rychleji než ohromení. Proto, pokud se chcete dostat a zůstat, motivovaní pro své fitness cíle v roce 2020, je nezbytné udělat to jeden krok po druhém.

“Přijďte v lednu 2020, v úmyslu provádět malé změny v průběhu času a (téměř) už nikdy neporušit vzorec akce,” říká Bart Wolbers, výzkumný pracovník a hlavní vědecký spisovatel na Alexfergus.com, místo, která zkoumá vědeckou platnost různých zdraví intervence. “Takže místo toho, abyste si mysleli, že můžete jít jíst zeleninu na 3 jídla denně, vystřihnout všechny sody, cvičit 4krát týdně, jít spát brzy a další je lepší soustředit se na sodu na leden.”

Zúžete své zaměření na jediný, zvládnutelný cíl – a pokračujte v tom, dokud se nestane zvykem. Když úspěšně zasáhnete svůj první cíl, poskytne vám dobrou motivační Polská fotbalová reprezentace Dres podporu, kterou můžete použít k řešení dalšího cíle na vašem seznamu.

“Touto metodou se váš život nemusí v jednom až dvouměsíčním období příliš měnit- ale bude to úplně jiné v období jednoho až dvou let,” říká Wolbers.

Použijte odpovědnost, abyste zvýšili svou motivaci

Možná budete mít veškerou motivaci k zasášení tréninku AM, když vaše hlava zasáhne polštář v noci – ale když váš alarm zhasne v 6 hodin ráno, možná vám to chybí. To je místo, kde přichází odpovědnost. Může se cítit mnohem jednodušší zůstat Celta de Vigo Dres motivovaný, pokud máte něco nebo někoho, kdo vás bude odpovědný za zasažení vašich fitness cílů.

„Buddy nebo skupina pro fitness vám může pomoci udržet si zodpovědnost a zůstat motivovaní,“ říká Danielle Allen, RD, LDN, která provozuje Nutriční konzultační společnost Nuthing Box Nutrition.

Máte potíže s vstáváním na trénink AM? Plánovat se setkat se s přítelem v tělocvičně; Bude mnohem jednodušší shromáždit motivaci vstát z postele ráno, pokud víte, že na vás někdo čeká. Říkáte si, že na cestě domů z práce narazíte na třídu fitness – jen abyste jeli přímo kolem studia a přímo na gauč? Použijte fitness aplikaci, jako je ClassPass, která vás účtuje, pokud zrušíte třídu pozdě; S vědomím, že byste ztratili svou těžce vydělanou hotovost, může být jen motivační kop, který potřebujete k tomu, aby se fitness třídy staly pravidelnou součástí dojíždění po práci.

Jde o to, že mít nějakou vnější odpovědnost může pomoci udržet vaši motivaci vysokou – a pomůže vám pokračovat v zasažení vašich fitness cílů v průběhu roku 2020.

Vydejte se mimo vaši zónu pohodlí fitness – a zůstaňte tam

Když uděláte stejný trénink den co den, pravděpodobně se nudíte, což může tankovat vaši motivaci. Proto, pokud chcete zůstat motivováni v roce 2020, musíte vystoupit z vaší fitness pohodlné zóny. Jste běžec, ale chtěli jste vyzkoušet třídu salsy? Vypněte si běžecké boty pro nějaké taneční boty. Jste pravidelný CrossFit, ale přemýšleli jste o vyzkoušení něco mnohem více nízkého klíče? Vytočte intenzitu a podívejte se na třídu jógy s pomalým průtokem.

Jen si pamatujte, že to trvá čas, než se opravdu dostanete houpačku nové fitness rutiny – nezapomeňte si dát čas a prostor, abyste se opravdu začali potěšit vaší nové činnosti.

“Vyzkoušejte něco nového a zkuste to mnohem více než jednou,” říká Terri Dreger, trenér a ředitel vývoje značky pro ženské box a kickbox v tělocvičně 30 minut. “Když poprvé vyzkoušíte jakékoli nové úsilí, může být trapné a cizí.” . . Ale často potřebujete mnohem víc než jen jeden pokus o získání plné zkušenosti. Dejte to další výstřel! zavázat se k týdnu nebo [alespoň několika] relacím nového cvičení. “

Pokud to zkusíte několikrát a zjistíte, že to není pro vás, neubližuje se; Alespoň novinka fungovala jako krátkodobá motivace, aby vás přiměla pracovat a vyzkoušet nové věci. A pokud skončíte s neuvěřitelným časem? Pak máte nové cvičení, které vás po celý rok motivuje!

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Deanna Debara

Deanna Debara je spisovatelka na volné noze se sídlem v Portlandu, OR. Pokrývá širokou škálu wellness témat, včetně fitness, výživy, vztahů a duševního zdraví. Její práce se objevila na Nagoya Grampus Dres Grigaistově, zdraví mužů, Rašivě, na opravě, co je dobré vitamínem Shoppe a další.

Leave a Reply

Your email address will not be published.