Aktualizace 16. srpna 2017 -… NAC, dnes, povolil 8 oz rukavic. Spoléhali se na žádné vědecké důkazy, které by hovořily o bezpečnosti tohoto rozhodnutí, na rozdíl od rady ARP.

____________________________________

Jak poprvé uvádí Marc Raimondi z Mmafightingu, Asociace prstenců lékařů má přísná slova pro atletickou kompenzaci Nevada, která jim říká, aby nepovolili 8 rukavic oz pro McGregor vs. Boxerské záchvaty McGretather Absent „Vědecké důkazy“, že takový by byl takovým krokem Zlepšení bezpečnosti.

Jak již bylo dříve diskutováno, bojové sportovní předpisy Nevady byly přepracovány efektivní září 2016. Mezi úpravy byly požadavky na velikosti rukavic, které nařídily 10 oz rukavic pro všechny boje přes 135 liber. Regulace umožňuje bojovníkům nad 135 liber, ale pod 147 liber souhlasí s 8 Tottenham Hotspur Dres oz rukavic namísto 10 oz rukavic. Bojovníci nad 147 liber si tuto Real Betis Balompie Dres volbu nelíbí.

McGregor i Mayweather bojují za 154 liber. Musí používat 10 oz rukavic. Kompenzace má jen moc odchýlit se od toho pro „mistrovskou soutěž“. Pro tento zápas není na lince žádný pás.

Současná nařízení zní takto:

Jedinou možností, že NAC povolí 8 oz rukavic, je to, zda je NAC připravena ignorovat výše uvedenou sekci a záviset na jejich obecných pravomocích obsažených v NAC 467.008, aby se odchýlily od svých pravidel.

Kompenzace Nevada je v záznamu a uvádí, že by se od tohoto pravidla odchýlily pouze s „zdravím a bezpečností bojovníků, kteří jsou prioritou číslo jedna“.

Pokud má ARP jakýkoli typ vlivu, měla by být tato žádost ve vodě mrtvá s organizací s vědomím: „Pokud neexistují vědecké důkazy, které by podpořily názor, že taková Kawasaki Frontale Dres změna může zvýšit bezpečnost zápasu, měli bychom důrazně opatrní proti povolení přítomných předpisů být nadměrně ovládán “.

Níže je úplný dopis ARP –

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Autorizovala Nevada 8oz rukavice pro McGregor v Mayweather výměnou za sportovní memorabilia? 17. srpna 2017
Ne, McGregor i Mayweather nemohou nosit 8 oz rukavic … 2. srpna 2017 s 2 komentáři
Jsou Mayweather a také McGregor na dokonce i antidopingové testovací krajině? 13. července 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published.