Amatér MMA je vláda regulována v BC a události nelze pořádat bez dohledu nad atletickým komisařem BC. Vzhledem k tomuto rámci existuje místo pro provinční sportovní organizaci, která pomáhá pěstovat a růst AMMA? Atletický komisař BC si to myslí. Natáhl jsem se k Dave Maedelu a zde jsou jeho názory na toto téma:

_________________________________________________

Ahoj Erik.

Úřad atletického komisaře BC věří, že zřízení provinční sportovní organizace pro MMA v BC by bylo prospěšné.

Provinční sportovní organizace dodávají strukturu pro rozvoj instruktorů a úředníků; Ujistěte se, že politiky a pokyny jsou v souladu s uznávanou národní sportovní organizací; Celta de Vigo Dres a dodávat členy s konzistentními politikami týkajícími se kodexů chování, screeningu dobrovolníků a zaměstnanců, řešení sporů atd. Všechny, které prospívají a zlepšují bezpečnost účastníků.

Dave Maedel

Atletický komisař BC

Ministerstvo komunitního, sportovního a kulturního rozvoje

Victoria, BC

______________________________________

V současné době neexistuje žádná vláda uznávaná národní sportovní organizace pro MMA v Kanadě a pokud se někdo někdy přijme, pak se PSO musí nejprve rozvíjet. Nelze Německá fotbalová reprezentace Dres dát vozík před koněm. Vzhledem k tomu, že NSO pro MMA nebude vytvořen, dokud nebude sport „založen v minimálně osmi provinciích“, je na úrovni kořenů trávníku klíčová práce. Mít podporu atletického komisaře je skvělým výchozím bodem.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

“Dámy a pánové, je čas!” Atletická komise BC, která se zaměřuje do FocusMay 15. 2013, „BC Athletic Commission“
BC legalizuje amatérské MMA a další bojový sportovní sportovní SC Braga Dres sportovní spor, 2013 v „amatérském zákonu MMA“
Zákon o atletickém komisaři BC vstoupí v platnost dne 30. května 12. května 2013 v „BC Athletic Commissioner Act“

Leave a Reply

Your email address will not be published.