od John Meadows

Možná si vzpomenete, že v roce 2016 jsem byl zahrnut do hrozné okolnosti včetně výrobce doplňků. Právě jsem řekl, Arsenal FC Dres pracoval jsem pro firmu s názvem Prime Nutrition a také jsem pro ně navrhl některé vzorce. Z mnoha důvodů jsem začal být podezřelý a placený, abych se testoval produkty, abych zjistil, zda jsou v produktu skutečně vhodné komponenty i LOSC Lille Dres dávky. Nešťastně selhali. To, co bylo na etiketě, nebylo ve výrobcích. Stále mám výsledky testu. jednoduché. Výrobcem v obavách byly Duracap Labs. Vedli je Wes Hauser i Ben Mesika. Wes přiznal k přestupku.

Konečně, tady je citát od Wes Houser z Duracapu, pokud jde o tuto záležitost:

„John Meadows přímo obvinil Duracapa z podceňování hladin čaje v intra-MD EAA+. Vzorky intra-MD EAA+ byly vyslány k testování a také ověřeny, že to byl skutečně případ. I když tato okolnost byla politováníhodná pro zákazníky Prime Nutrition, ujišťujeme se, že jakýkoli typ i všechny produkty, které vytváříme, uspokojí to, co je uvedeno na jeho produktovém štítku v budoucnu. “

Rozhodl jsem se nepřijímat právní kroky a jít na cestu. Později by byli obviněni z federálních obvinění za uvedení nezákonných látek do doplňků, které nebyly pro zákazníka. Můžete se o tom podívat zde nebo mnoho jiných zdrojů.

Wes Hauser nakonec podal nabídku s vládou, která jim pomohla v jedné další situaci a lehce vystoupila. Zde se o tom můžete prohlédnout zde. Wes se poté znovu objevil a také zahájil nový obchod s názvem NutraCap Labs také založený z Atlanty. Začal jsem slyšet, že je přímo v podnikání, a také to byl typ šokujícího poctivě, za předpokladu.

V listopadu loňského roku byla NutraCap Labs zkontrolována FDA. Výsledkem bylo varovné dopis. Varovné dopisy mohou být běžné, zejména po přibližně roce 2010, kdy FDA vydala konkrétní skvělé procedury výroby (GMP), které vyžadují zdokumentování, dodržovány atd. Mnoho skvělých podniků dostalo varovné dopisy, když se změnily na nová pravidla. Věřím, že obecně s největší pravděpodobností více než 95% dostupných výrobců dělá fantastický úkol a také by měl být potlesk.

Tento varovný dopis však má problémy, které jsou velmi alarmující pro ty, kteří jsou obeznámeni s výrobou. Nebyl to jen dopis „uklidit vaše papírování“.

FDA vysvětluje řadu extrémně týkajících se problémů, dva z větších problémů zahrnují:

1.) BPR (dávková výrobní záznam) a štítky produktu se neshodují. BPR je to, co se používá k opravdu míchání a vývoji produktu, je to recept. To, co bylo vyvinuto a také vloženo do lahví, není to, co je na etiketě v náhodných dávkách, které byly vzorkovány FDA. Dovolte mi, abych to zopakoval, co je na etiketě, není v láhvi. To byl náhodný výběr. Je rozumné předpokládat, že mnoho dalších produktů by přestalo fungovat, pokud by byly na základě toho testovány.

2.) Testovaný produkt je rovněž identifikován jako „falšovaný“, protože v něm byla objevena DMHA (neschválený stimulant). Falšovací produkt byl pro majitele předchozím přestupkem, avšak to však i přes obžaloby z minulých let. Opět, pokud to není na etiketě, nemělo by být vloženo do doby doplňku. Zjevně to není na etiketě, stejně jako to, že se nemělo být vloženo do doplňku stravy.

POZNÁMKA: V dopise jsou redigovány přesné testované produkty a komponenty. To má chránit značky, ale nakonec může být nakonec veřejností.

Právě zde jsou PSV Eindhoven Dres další přestupky, které uvidíte ohledně nedostatku testování, štítků, skutečně jakéhokoli druhu vysoce kvalitní kontroly atd. ‘T odpovídá tomu, co je na etiketě. FDA způsobila, že krystal odstranil při jejich náhodném vzorkování.

Fakta zde mluví sama za sebe. To by mělo být pro vás jako spotřebitele nepřijatelné a my jsme také daleko za „byla to jednoduchá papírová chyba“ od někoho, kdo provozuje několik produkčních operací. Wes má také Genone Labs FYI.

Rovněž je zklamáním, že zde za předpokladu, že zde poskytlo historii, by se značky doplňovaly, aby podniká takovéto podnikání, ale předpokládám, že koncept vydělávání více peněz (lepších marží) může být pro některé docela přesvědčivý.

Jsem si jist, že to vyjde, které značky využívají laboratoře NutraCap, aby se jejich výrobky poměrně rychle vytvořily. Uvidíme, co se stane.

Leave a Reply

Your email address will not be published.