Co jde do akt připravení na něco? Ve společnosti Fitbit chápeme, že připravenost je stav úplně připraveného – fyzického i mentálně – pro jakoukoli typ události, obvykle jednat. Koneckonců, kdo se nechce cítit připraven na den vzít každý den? Často je však obtížné zjistit, zda je vaše tělo skutečně připraveno na toto náročné cvičení, nebo si vyžadujete mnohem více času na odpočinek.

A nyní vám Fitbit může pomoci zmocnit vás k tomu, abyste se pro vaše tělo činili ideální rozhodnutí. Nové skóre každodenní připravenosti na Fitbit Premium pomáhá, že zjistíte, že na základě těla a uzdravení na svém těle místo plánu. Každodenní připravenost pomáhá pochopit, co je pro vás nejlepší – vaše připravenost na cvičení nebo zotavení každý den na základě vaší činnosti, srdeční frekvence i spánku.

Denní připravenost je pokročilý algoritmus založený na dobře prozkoumané fyziologické vědě, Argentinská fotbalová reprezentace Dres která je v atletické komunitě dlouho prominentní-známá jako „fitness-fatigue“. Princip fitness-fatigue je jednoduchý: Cvičení pomáhá vašemu tělu získat fyzickou zdatnost dlouhodobě, ale také v krátkodobém horizontu generuje únavu. To přijde na to, aby vaše tělo připravilo. Protože chápeme, že všechny části vašeho zdraví a wellness i wiletness jsou spojeny napříč aktivitou, stresem i spánkem, algoritmus Fitbitova každodenní připravenosti zahrnuje další biomarkery (jako je spánek a variabilita srdeční frekvence), aby se zajistilo, že jiná únava zajistí jinou únavu Na těle se měří – protože přesně to, co je spojeno s cvičením.

Jak to funguje? Pokračujte ve čtení a objevte více.

Denní skóre připravenosti: Pojďme to rozebrat

Skóre je založeno na 3 klíčových komponentách.

Aktivita nebo fitness-fatigue. Když jste aktivní, vaše zvýšená srdeční frekvence způsobí, že vaše tělo unavuje. Fitbit sleduje vaši srdeční frekvenci nepřetržitě, aby se určil tento nepřetržitý účinek na vaše tělo. Každý typ úsilí se počítá, od běhu 5k až po běh po dětech.

Spát. Spánek má kumulativní dopad na vaše tělo, což naznačuje, že špatný spánek z několika nocí zpět se může ještě cítit unavení. Proto jsme ve vašem spánku aspektu z minulosti několik nocí, nejen včera v noci. Zde se podívejte mnohem více o nabídkách spánku Fitbit s Fitbit Premium.

Hrv. Vaše variabilita srdeční frekvence (HRV) je vynikajícím stanovením zotavení. HRV, nebo čas mezi tvým srdečním rytmem, může modifikovat od noci do noci. Například vaše srdeční frekvence Francouzská fotbalová reprezentace Dres vám může říkat, že vaše srdce bije rychlostí 60 tepů za minutu, ale to neznamená, že to bije, když každou sekundu. Skutečný rozptyl v čase mezi srdečními rytmy – odsouzení až milisekund – je variabilita.

Mít vyšší HRV je lepší: to znamená, že vaše tělo se může rychle přesouvat od odpočinku k aktivitě i zpět. Stres, napětí nebo dietní plán může často snížit váš HRV a také ovlivnit vaši připravenost k cvičení. stejně jako to je v pořádku! Cvičení na ideální intenzitu a také čas na zotavení může vytvářet mnohem lepší výsledky, než je obtížné cvičení po celou dobu. Zde se podívejte mnohem více o HRV.

Co tedy můžete očekávat každý den?

Každé ráno získáte každodenní skóre připravenosti. Bude to vynikající, dobré nebo nízké. Algoritmus objevuje po dobu prvních 4 dnů, takže očekávejte období úpravy, které bude i nadále zvyšovat čas po měsíci.

Máte výjimečnou připravenost. . . Metoda jít! Vaše tělo je připraveno řešit nějaké tvrdé cvičení! Je čas zvýšit srdeční frekvenci a zesilovat intenzitu. Po prozkoumání údajů o skóre získáte individualizovaný cíl aktivní zóny minut – založený na vašem typickém AZMS, tento cílový cíl vás posune, abyste se posunuli na své limity.

K dosažení tohoto cíle dostanete doporučená prémiová cvičení. Od tříd boxu až po trénink HIIT vám vaše každodenní skóre připravenosti pomůže motivovat k dosažení vašich cílů!

Máte velkou připravenost. . . To naznačuje, že jste připraveni přijmout mírné cvičení nebo normální rutinu. Vaše údaje o skóre vám pomohou rozložit to za vás!

Pak, stejně jako vaše dny výjimečné připravenosti, získáte individualizovaný cíl aktivní zóny pro tento den. Na základě vašeho typického AZMS vám tento cílový cíl navrhne cíl pro váš běžný rozsah AZM.

Dostanete doporučené prémiové tréninky Fitbit Premium k dosažení vašeho cíle, což vám pomůže udržet vaši rutinu, nicméně ne přehánět.

Máte nízkou připravenost. . . Všichni jsme tam byli! Mexická fotbalová reprezentace Dres To ukazuje, že vaše tělo je unavené – buď kvůli nedostatku spánku nebo nadměrného vyvinutí. Možná jste včera provedli opravdu obtížné cvičení, nebo se cítíte stresovaní v práci a také nedostanete dostatečný spánek!

Budete si moci prohlédnout zavedení, který prvek snižuje vaše každodenní skóre připravenosti, kromě vašich osobních trendů o oVer minulý týden. Spolu s údaji o skóre dostanete doporučenou léčivou akci (v závislosti na tom, proč jste dostali své nízké skóre).

Nakonec získáte doporučený prémiový materiál, který vám pomůže podniknout tuto léčivou akci – od jógy a natahování po relacích všímavosti, když únava únavy vaše tělo.

Jste připraveni předefinovat svou rutinu? Každodenní připravenost je nabízena na Fitbit Sense, Versa 3, Versa 2, vliv 2, Luxe a poplatek 5 s Fitbit Premium. Ještě nemáte prémii? Indikace pro vaše 30denní zkušební verze, abyste to dnes vyzkoušeli.

Pouze noví uživatelé prémie. Bezplatná studie může být aktivována pouze aktivací gadgetu. Vyžaduje se platná technika splácení. Do 60 dnů od aktivace gadgetu je třeba aktivovat bezplatnou zkoušku. Zrušit před končící bezplatným pokusem, abyste zabránili členskému poplatku.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Nesmíte tyto informace využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a wellness. Před změnou stravy, změnou návyků spánku, užívání doplňků nebo spuštění nové rutiny fyzické zdatnosti, vždy zkontrolujte svého lékaře.

Leave a Reply

Your email address will not be published.