– Nevada nyní reagovala na moji žádost o veřejné záznamy. Zde jsou jejich plné protokoly COVID 19 protokolů NSAC PCR pouze pro události bez fanoušků

____________________________________________________

Dnes Nevada Athletic Commission („NAC“) vyčistila cestu, aby bojové sportovní akce pokračovaly ve státě během probíhající pandemie.

Konkrétně schválili Valencia Dres „protokoly CoVID-19, pro události pořádané bez přítomnosti živého publika“. Tyto protokoly nejsou nikde publikovány a není jasné, jaké promotory bezpečnostních protokolů, kteří chtějí hostit události. Podal jsem o ně žádost o veřejné záznamy a jakmile budou získány, aktualizuji tento krátký článek.

NAC také dal Green FC Tokyo Dres Light pro Real Betis Balompie Dres UFC pořádat dvě nadcházející události MMA a pro nejvyšší hodnost pořádat dvě boxerské karty.

UFC dostalo souhlas „za povolení k propagaci profesionálního smíšeného bojového umění, která se bude konat 30. května 2020 na UFC Apex, v Las Vegas, NV“ a „Pro programové povolení k propagaci profesionálního smíšeného bojového umění Událost, která se bude konat 6. června 2020 na UFC Apex, v Las Vegas, NV “.

Nejvyšší hodnost byla vyčištěna „za povolení k propagaci profesionálního boxu, které se bude konat 9. června 2020 v MGM Grand, v Las Vegas, NV“ a „Pro programové povolení k propagaci profesionální boxerské akce, která se má konat 11. června 2020 v MGM Grand, v Las Vegas, NV “.

UFC i nejvyšší hodnost vytvořily pro tyto události své vlastní operační plány. Během slyšení bylo odhaleno, že plány špičkových řad nebyly plně úplné, ale to se nebránilo tomu, aby NAC vyčistila událost, aby pokračovala.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

BC Athletic Commission vydává bojové sporty „Plán restartu“ 12. června 2020
Regulační myšlenky na náhlé místo UFC od Nevady do California DECECESPORN 2018
Texas oznamuje postupné opětovné otevření bojových sportovních událostí 2, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published.