od Matta Weika

Při pokusu o přidání kvalitní libové svalové hmoty do vašeho rámu, na vrcholu solidního tréninkového protokolu, jde nejen na kalorický přebytek, ale také záleží na tom, jaké druhy potravin tento přebytek tvoří. Je zřejmé, že pokud jste ke každému jídlu přidali zmrzlinu, dostali byste se do svého přebytku docela snadno. Tato trasa však má tendenci mít nasazení tělesného tuku, což je opak toho, čeho se zde snažíme dosáhnout. Existuje několik návrhů a triků ve formě kuchyňských pomůcek, které potřebujete k dosažení maximálního růstu svalů, a já se jich dotknu níže. I když tyto nebudou přímo stavět svaly (jsou to prostě gadgety), způsobí, že vaše přípravy a výživu jí budete mnohem jednodušší sledovat a dodržovat. Tyto gadgety si můžete myslet mnohem více jako na položky „pohodlí“.

1. Kuchyňská měřítko
Jedním z nejjednodušších způsobů, jak se ujistit, že zasáhnete denní makra, je zvážit jídlo. Někteří lidé si mohou myslet, že je to nadměrné, ale jak opravdu víte, co vkládáte do svého těla, pokud všechno očíš? Pokud nejste připraveni být přesní, mohli byste vážně nad/pod makrami. Kuchyňská stupnice vás udrží pravdivé a dá vám přesně vědět, co je v každém jídle, které se připravujete na jídlo. Získejte digitální měřítko, aby se na sebe věci zjednodušily. A zkuste najít jednu ve svých rozpočtových omezeních, která se mohou změnit tam a zpět mezi gramy a uncemi – to způsobí, že váš život bude mnohem jednodušší, než se muset starat o přeměnu měření a váhy a snížit frustrace.

2. Pomalý sporák
Pokud jste ve spěchu a nemáte spoustu času na přípravu jídel, jako je večeře, stane se pomalým vařičem vaším nejlepším přítelem. Rád to považuji za kuchyňský gadget „nastavit to a zapomenout“. Dokud máte všechny své ingredience připravené a připravené hodit do pomalého vařiče, je dobré jít. Vložte vše, položte to na nízké úrovni, než vyrazíte ze dveří (ujistěte se, že jste je zapojili – nesmějte se, na to jsem zapomněl předtím, když ve spěchu), a vraťte se domů k dobrému vařenému jídlu. S tak četnými různými pomalými vařiči na trhu najděte ten, který má funkce a specifikace, které hledáte (nastavení teploty, digitální, časovač, velikost sporáku atd.) A investice. Mohli byste dokonce získat ten, který je programovatelný, a nastavit jej tak, aby začal v určitou dobu během dne, pokud si to nechcete po celou dobu pryč.

To by mělo jít bez říci, pokud si přečtete mé články, jak to říkám často – nesklíbte tyto spotřebiče. Nakupujte jednou, plakat jednou. Z dlouhodobého hlediska bude zařízení/gadget fungovat lépe a vydrží déle než levnější verze. S něčím jako pomalý vařič budete dokonce moci zachránit zbytky pro jiná jídla, jako jsou obědy, které si můžete vzít s sebou do práce.

3. vařič rýže
Možná jsem to jen já, ale jiní diskutovali o podobných zkušenostech Srbská fotbalová reprezentace Dres – je tu jen něco o vařičích rýže, díky nimž je rýže chutná mnohem lépe, než ji udělat jiným způsobem. Stejně jako pomalý vařič je vařič rýže nastaven a zapomeňte na kuchyňský gadget. Můžete to nastavit ráno a přijít domů do dokonale připravené rýže. Je prakticky nemožné zkazit vaši rýži vařičem rýže.

Rád to používám ve spojení s pomalým vařičem. Dokážu použít pomalý vařič k přípravě kuře nebo nějakého druhu masa a určitě bude vařič rýže mít mou rýži připravenou k houpání a roli, když se vrátím z práce domů.

Poslouchejte, jak snadné je to … Vrátím se domů z dlouhého dne v práci, dostanu si talíř, na to nabereme nějakou rýži, přidám protein a zeleninu z pomalého vařiče a rozmach! večeře je nachystaná. Je to tak jednoduché. Nejsem šéfkuchař a protože nemám žádné dovednosti v kuchyni, vařič rýže a pomalý vařič jsou úspornou milostí.

4. Blender
Líbí se mi mixér ze dvou důvodů: jedním je to, že miluji výrobu vlastních proteinových chvění a druhým je proto, že pokud dostanete dobrý, může se zdvojnásobit jako kuchyňský robot. Nejedná se o sponzorované ani placené za plug, ale mám mixér Ninja – a věci jsou zvíře. Ve skutečnosti, když jsem to poprvé dostal, nenáviděl jsem to, protože to bylo tak silné. Snažil bych se udělat proteinový koktejl s nějakým ledem, který se k němu přidal pro tloušťku, Senegalská fotbalová reprezentace Dres a v podstatě by to mělo z mého ledu v kapalinu. Miloval jsem však skutečnost, že bych mohl dát ořechy do mixéru, ovoce, zeleniny, jako je špenát, téměř cokoli a nejlépe by se smíchalo.

Dokonce jsem se rozpadl na model, který přišel s malým malým single servírovacím mixérem, který moje žena miluje, aby si pro sebe udělala menší chvění. Já, líbí se mi obrovské 24+ unce chvění, které mě naplňují a udržujte mě na chvíli nasycené (neříkej své ženě, ale v některých případech i v některých případech nevypíšu svůj chvění nejlépe ze samotného mixéru – neposuzuj mě mě , šetří mytí dalšího šálku/skla).

5. Měření lžíce/šálků
Omlouvám se, není nic vzrušujícího na měření lžíce a šálků. Olympique Lyonnais Dres Rád bych řekl, že tam jsou speciální, ale tHej, všichni jsou nudné. Jsou však požadované zlo, pokud se chcete ujistit, že vše správně změříte pro vaše jídlo. Osobně doporučuji získat měřicí lžíce, které jsou z nerezové oceli a mají velikost vyrytou na rukojeti. Proč? Protože pokud jste někdy měli plastové měřicí lžíce s velikostí na dohodě jako obtisky/nálepka, věděli byste, že po několika praním již nebudete schopni rozeznat, co říkají. Totéž platí pro měření šálků. Získejte dobré skleněné a ne ty levné, kde po dvou praním zmizí čáry a čísla.

6. Skládatelný parník
Nebudu lhát, když to moje žena vytáhla z kabinetu poprvé, když jsem si myslel, že se jedná o sítko těstovin. Trochu jsem věděl, tento malý klenot pomáhá produkovat nejrychlejší a nejzdravější dušenou zeleninu. Stojí to jen pár babek a vydrží vám to velmi dlouho – i když jej používáte každý den. Při používání skládacího parníku vaše zelenina vyjde horká a jemná a zároveň udržuje všechny základní živiny na místě. Až budete hotovi s použitím a je to umyté, složí ploché pro snadné skladování, takže vám nezůstane obrovské zařízení vyhlížející na sítko, které potřebujete pro skladování. Po celou dobu to používám pro zeleninu, jako je brokolice, a vycházejí chutné.

7. Macronutrient Tracker
Dobře dobře. Toto není přesně „kuchyňský gadget“, ale je to ten, který považuji za neuvěřitelně zásadní, když se týká dosažení vašich cílů, takže jsem ho musel přidat do seznamu. Jak je uvedeno dříve v tomto článku, musíte zasáhnout svá čísla, aniž byste je úplně vyhodili z vody. Jak vám zaručuje, že zasáhnete svá čísla? Sledováním jídla. Už máte měřítko. Už máte měřící šálky a lžíce. Takže nyní přidáním sledovače, jako je MyFitnessPal, máte schopnost vidět, kde stojíte nutriční čas kdykoli.

Do aplikace zadejte všechna jídla a budete moci vidět, jak mnoho kalorií zasáhnete den, kolik bílkovin, které jste vzali, uhlohydráty, tuky, cukry, vlákniny, všechno. Toto je neuvěřitelně výkonná aplikace nejlépe na dosah ruky. Nejlepší část toho všeho? Je to zdarma! Jistě, mají placenou verzi, ale za věci, pro které ji budete používat, byste se měli dostat pryč s použitím pouze zcela bezplatné verze.

Kromě dietních aplikací máte možnost sledovat svůj pokrok v průběhu času. Můžete dát svou váhu a tělesný tuk, abyste zaručili, že jste na cestě k zasažení vašich růstových cílů. Pokud vidíte, že přidáváte nějaký tělesný tuk, můžete vyladit své makronutrienty a denní kalorický příjem, abyste se vrátili na správnou správu. S něčím tak uživatelsky přívětivým, snadno použitelným a zdarma se nemůžete pokazit při stahování aplikace do svého smartphonu. Vřele doporučuji každému mít a tuto aplikaci používat pravidelně, pokud chcete nejrychlejší výsledky. Uživatelské rozhraní je naloženo spoustou užitečných grafů a dat a zadávání potravin je velmi jednoduché. Je to další krok ve srovnání s tím, na co jste zvyklí? Ano. Ale říkám vám, stojí to za to.

Leave a Reply

Your email address will not be published.