Sports and Recreation Law Association (SRLA) oznámila několik vítězů ocenění ze své nedávné výroční konference, která se konala 2.-4. března v Las Vegas.

Cena Betty Van der Smissen Leadership Award byla udělena Steve McKelveyovi, předsedovi oddělení pro externí vztahy a docentku Sport Management v Isenberg School of Management v UMass Kostarická fotbalová reprezentace Dres Amherst, který je také odcházejícím prezidentem organizace.

Cena Herb Appenzeller Srla Honor byla udělena Annie Clement, odešla z postgraduální fakulty na University of New Mexico, která také Belgická fotbalová reprezentace Dres vyučovala na Ohio State University, Bowling Green State University a Cleveland State University.

Cena Lori K. Miller Srla Young Professional byla udělena Natasha Brisonovi, docentce, zdraví a kineziologii na Texas A&M University.

Výzkumný pracovník SRLA byl představen Dr. Thomasovi Bakerovi, profesorovi, oddělení kineziologie (Sport Management) na Gruzii University.

Nejlepší papírová cena byla udělena Markovi Conradovi za jeho dokument s názvem „Nejvyšší soud řeší pohrdavé ochranné známky – vyhrají Washington Redskins z důvodu prvního dodatku?“ Conrad je docentem, právem a etikou na Fordham University.

Cena Bernard Patrick Maloy Graduate Student Research Award byla udělena postgraduálnímu studentovi Sarah Carrickovi (Student PhD specializující se na zákon), který Srbská fotbalová reprezentace Dres napsal „Tort odnikud – přivlastnění a osobnost sportovců v Ontariu“ a je povzbuzován Davidem McArdle z Stirling University Škola práva

Vítězem soutěže vysokoškolských studentských výzkumných plakátů byli studenti univerzity v Alabamě Taylor Seagle a Jacob Brabant (jak doložky morálky mohou ovlivnit vnější akce olympijských sportovců), kteří byli povzbuzováni profesorem sportovního práva Dylana Williamsa.

Pro SRLA navštivte mnohem více na SRLA

Příští rok se bude konat v San Antoniu 29. února 3. března.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.