Jedním z nejnebezpečnějších aspektů ve smíšených Juventus Dres bojových uměních a jiných sportech omezených na váze je praxe rychlých extrémních řezů na váze, podle které se sportovci pokoušejí při zmáčhnutí jejich divize Prostřednictvím extrémních postupů, které vedou k dobře zdokumentovaným rizikům, zraněním a dokonce i smrti.

V jednom z mnohem tragičtějších výsledků takových praktik Marc Raimondi z ESPN uvádí, že mistr světa Titan FC Bantamweight Rudson Caliocane utrpěl ischemii mozkových kmenů, což po minulém měsíci v Brazílii vedlo k ischemii v levém sousedství.

Podle příspěvku se zranění objevilo v důsledku rychlého řezu extrémní hmotnosti, kde Caliocane klesl o 15 liber, aby se zhoršilo pro záchvat. Raimondi poznamenává následující:

Caliocane je nyní částečně ochrnutý na jeho levé straně, nemůže chodit bez kulhání a má potíže s mluvením jasně, řekl Davis.

Davis řekl, že Caliocaneův neurolog ho informoval, že ischémie je výsledkem extrémního řezu na váze, nikoli skutečného boje, který Caliocane prohrál s Matheusem Mendoncovi jednomyslným rozhodnutím. Davis řekl, že Caliocane snížil mnohem více než 15 liber za jediný den, aby přinesl váhu pro zápas, pravděpodobně pomocí těžké dehydratace.

Guilherme Cruz z Mmafightingu uvádí, že Jorge Oliveira, generální ředitel pro promotéra pro Anglická fotbalová reprezentace Dres daný zápas, budoucí MMA, provede reformy snížení hmotnosti pro budoucí záchvaty. Cruz hlásí následující:

Podle Oliveiry bude propagace ukládat změny v postupech pro řezání hmotnosti po výskytu s Caliocane a přijala model, který v současné době používá kalifornská státní atletická komise. Sportovec, který dorazí příliš těžký na Fight Week, bude pokutován nebo vytáhnut z karty.

“Bojovník není nejdůležitějším ideálem Saúdskoarabská fotbalová reprezentace Dres ne, ale lidská bytost Rudson Caliocane,” uvedla Oliveira. “Jsem v kontaktu s jeho otcem a snažím se pomoci s tím, co umím.” Byl jsem bojovník, v krátké době jsem snížil příliš velkou váhu, byl jsem vyřazen, měl jsem otřesy … Snažil jsem se jim předat.

“Je smutné vidět mladý talent, který miluje to, co dělá, musí kvůli něčemu podobného přerušit svou cestu.” Bůh připraven – a vím, že Rudson je věrné dítě – tato pauza je dočasná. Ale opět nejdůležitějším ideálem je nyní lidská bytost Rudson Caliocane. “

Byl spuštěn GoFundMe v úmyslu získat finanční prostředky na pomoc s CalioCaneovými zdravotními výdaji.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Zdokumentování mýtného rychlého extrémního snížení hmotnosti v MMSASPTEMBERE 3. 2014 v „bezpečnostních studiích“
Ontario přijímá kalifornský styl Early Weight Ins pro UFC Fight Night 89 June 14, 2016in „Atletics Commissioner of Ontario“
Kalifornie jednomyslně prochází hlavním reformním hmotnosti MMA 16, 2017 v „reformě na váze“

Leave a Reply

Your email address will not be published.