Možná se potahujete přes klávesnici počítače, nebo otřete batole na kyčle, ale udržování zdravého držení těla pravděpodobně není řazením jako nejvyšší prioritu. Ale mělo by to! „Dobré držení těla vytváří optimální vyrovnání ve vašem těle a pomáhá mu fungovat co nejúčinněji a nejúspěšnější,“ říká Erika Bloom, zakladatelka a majitelka Erika Bloom Pilates. “Když sedíte, postavíte se, chodíte a vystupujete s optimálním zarovnáním, pomůžete udržet své svaly, disky a nervy zdravé, což je potřebné pro zastavení zranění a Paris Saint-Germain Dres uzdravení stávajících.”

To znamená, že když shromažďujete své denní kroky, budete moci, když je uděláte, krok lépe, což umožní celé vaše tělo fungovat lépe. “Když chodíte se správným držením těla, bude vaše chůze ideální, což pomáhá vyvážit vaše svaly, když je pracujete,” říká Bloom.

Jak se tedy nesete? “Pilates je výjimečný pro honování držení těla, protože to funguje na přesných svalech potřebných k podpoře optimálního zarovnání – včetně vašeho jádra, pánevního dna a páteře, stejně jako paží a nohou,” říká Bloom.

Vyzkoušejte těchto pět pohybů založených na MAT od květu-které posilují svaly, které podporují zdravější držení těla-jak obvykle, nebo dvakrát až třikrát týdně.

Sto přípravy

Zaměřuje se na jádro – klíčovou skupinu svalů zodpovědných za udržování držení těla.

Položte si záda a paže sahají nahoru ke stropu. Vaše záda musí být v neutrální poloze, která je, když můžete stále udržovat přirozenou křivku v páteři s malým prostorem mezi dolním a rohoží. Vydechněte, abyste zapojili své transversus abdominis, velké svaly vašeho abs, pocit, že se vaše hluboké jádrové svaly vtahují a ovine se kolem pasu jako korzet. Současně zvedněte každou nohu do stolní polohy při zachování neutrální páteře. Vydechněte a mírně spusťte ruce, když stočíte horní část záda nahoru a natáhnete nohy na 45 stupňů. Udržujte své abs vtažené, vaše dolní část zad a krk dlouhý. Nadechněte se, vrátíte nohy do polohy stolního stolu a spusťte hlavu zpět, abyste mohli začít, natáhněte ruce zpět ke stropu. Opakujte pro 6 až 10 opakování.

Podpora zpět

Otevírá svaly hrudníku a paže a posiluje svaly podél zadní části těla, včetně těch v nohou, boky a ramen, které pomáhají při správném držení těla.

Posaďte se s nohama rovně a společně a vaše ruce umístěné na podložku za tělem, prsty se otočily k vám. Stiskněte ruce do rohože, rozšiřte kosti límce a zvedněte z ramen. Stiskněte paty do podložky a zapojte své jádro, abyste zvedli boky z podlahy do reverzního prkna. Držte tuto polohu, když se vdechujete a zvedněte ideální nohu nahoru a udržujte boky v klidu. Vydechněte a spusťte nohu. Přepněte na levou nohu a opakujte třikrát střídavé nohy. Spusťte boky zpět dolů na pozici sedícího pozici, abyste dokončili. Proveďte tři až čtyři celkové sady. (Poznámka: Začátečníci mohou začít jednoduše provedením zpětného prkna a uvolnit se do jednoho výtahu nohou na stranu, odtud se staví.)

LET

Posiluje svaly podél páteře spolu se zády paží a nohou a zároveň protahuje přední část trupu.

Lehněte si na žaludku s rukama za boky. Nadechněte se a oslovte ruce zpět, když se zvedáte do malého horního zad. Přemýšlejte o použití svalů, abyste udrželi dolní část zády a prsty natahující se od těla, a při zvednutí ramen stiskněte hrudník dopředu. Vydechněte a níže dole. Udělejte osm opakování.

Opoziční dosah

Zaměřuje se na hluboké svaly zad, které vytvářejí správné zarovnání během sezení, stoje a chůze.

Začněte na rukou a kolenou v poloze všech čtyř, s koleny pod boky a rukama pod ramena. Natahujte ideální paži dopředu a levou nohu zpět a zaměřte se na udržení pánve a trupu dokonce a stále. Nadechněte se a dosahujte prstů od nohou, dokud se vaše páteř prodlouží. Vydechujte a zapojte své hluboké břicha, když vrátíte ruku a nohu do počáteční pozice. Opakujte s levou paží a nohou a pokračujte v střídavých stranách pro 10 opakování na každé straně.

Jednotlivé most

Posiluje glutes, vnitřní stehna a hamstringy, stejně jako zadní a jádro.

Začněte ležet na zádech neutrální páteří, kolena ohnutá a nohy na podlaze. Vydechněte a zatlačte nohy do rohože a zvedněte boky do polohy mostu. Zvedněte levou nohu z rohože a narovnejte ji, udržujte kolena dotyk, úroveň boků a jádro. Držte osm sekund a poté vraťte levou nohu zpět na podložku. Spusťte boky zpět k podložce a začněte na opačné straně. střídavě pro tři Liverpool FC Dres opakování s každou nohou. *Poznámka: Začátečníci: Začněte provedením mostu a držíte jej po dobu osmi sekund. Když můžete udržet boky v klidu a na úrovni, procvičujte si prodloužení jedné nohy a stavíte až tři opakování na stranu.

Fotografie se svolením Eriky Bloom.

Tato informace je pro vzdělávací purppouze OS a není zamýšleno jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace nesmíte používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Paige Fowler

Paige Fowler je Tuniská fotbalová reprezentace Dres spisovatelka na volné noze v New Yorku a certifikovaný učitel jógy, jehož práce se objevila ve zdraví, tvaru, zdraví, zdraví, kyslíku, prevenci a několika dalších publikacích. Je také matkou a milovníkem jídla. Můžete sledovat její kuchyňské dobrodružství na adrese abalancedlifecooks.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.